Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen lusta az anyja?

Másnak is ilyen lusta az anyja?

Figyelt kérdés

Hazajött fél 3kor, mégse főzött semmit, össze se mosogatott, pedig pihent is, ennek ellenére számítógép az ment egész délután, aztán 7kor meg elkezdett aludni...

Ha fel emelem a hangom, még neki áll feljebb, sokszor nehéz a kezem visszafogni

Nem igaz hogy valami kis sz*rt nem tud főzni, mindig a rohadt száraz kaját eszem, azért vagyok ruhával együtt 54kg, a 176cm-hez, és ezt is Ő vágja a fejemhez hogy miért nem eszek azért vayok sovány

20/F


2012. szept. 28. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg főzni, még csajozni is lehet vele és nem nagy dolog.
2012. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen te is csinálhatsz valamit, vagy nem kell anyáddal lakni. Nem értem miért kéne ki***alnia a fenekedet. És mi az, hogy megütnéd anyádat. Ehhez apád mit szól?
2012. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezt úgy mondod, mintha köteles lenne Neked főzni, Rád mosogatni. Hát bizony nem az!

Nekem is volt, hogy megbeszéltük, hogy meghagyja nekem a főzeléket, mert vizsgázom másnap, kell minden időm a tanulásra, és ne legyen gondom ételre aznap, és elfelejtette(??), és elette előlem, pedig mindig mondja, hoyg én vagyok az első gondolata - hát még jó, hogy becsapásnak és hazugságnak éreztem ezt! De úgy általánosságban nem köteles főzni - vagy van ilyen megállapodásotok, hogy ki mit csináljon otthon?

2012. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
cigány e vagy?
2012. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálsz valamit otthon? A koszon kívűl? Vagy csak zabálsz?
2012. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

Sokszor nehéz a kezem visza fogni?????????????

Még a gondolatátol is szégyeld magad.

De valoban jo lusta anyukád lehet a házi munka terén.

De neked sem lesz semi bajod ha elmosogatsz.Beszéld meg vele ha anyira fáradt segitesz neki az elökészitésben,pl krumplit pucolni vagy amit szeretne ezeket te is megtudod csinálni.Az ételelkészitése meg már nem nagy munka ha már az elökészületek meg vannak.

[link] erröl az oldalrol még te is könyen megtanulhatsz fözni.

2012. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem 2 éves vagy,hogy kötelessége legyen gondoskodnia rólad,hanem 20.Állj neki,és csináld meg.
2012. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nyílván nem írtam volna ide, ha nem tudnék mosogatni, vagy alapvető dolgot összeütni

De az nem megoldás hogy krumplis tésztát eszek 3napig, utána következő héten megint


Milyen emberek vannak manapság, nem gondoltam volna, szint olyanok vagytok mint anyám :(

2012. szept. 28. 22:42
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Aki krumplistésztát tud főzni, az mást is tud. Az olvasás is megy, fogj egy szakácskönyvet, és hajrá.

Ha nagyon haragszol anyádra, neki ne adj a főztödből, de akkor persze a hozzávalókat is a saját pénzeden kell megvenned.

2012. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 20 éves, akárcsak te. Ma én is "lusta voltam". Hazaértem fél 6-kor mert dolgoztam. Otthon a fáradságtól már nem volt kedvem sem főzni sem mosogatni. Így leültem a gép elé.. Az én fiam nem hisztizett. Fogta magát, és sütött krumplit, bepanírozta a mozarrella sajtot, és tálalt mindenkinek. Ő ma itthon volt, így ráért megcsinálni.. Hál istenek nem életképtelen mint te, és akkor sem aggódtam amikor 2 hétig egyedül maradt itthon..

20 évesen igazán lehetnél talpraesettebb..

2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!