Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek viccesebb...

Történt már veletek viccesebb félreértés/pletyka?

Figyelt kérdés

Párom és az anyukája vettek egy gyerekkádat, amit nem kifejezetten rendeltetésszerűen akarnak használni. Kis városban élünk, másnap már jöttek is az ismerősök, hogy igaz-e a hír, hogy babát várunk. :)

Veletek történt már olyan, hogy olyan hír terjedt rólatok a könyéken, aminek kanyarban se volt valóságalapja, mégis jót tudtatok rajta mosolyogni?


2012. szept. 29. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hasonlóan jártam, borként vettem a vegyesboltban. (nem nekem kellett)

Másnap négyen-öten becsengettek, hogy mennyi borom lett?

2012. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is volt olyan hasonló mint nálatok a káddal, csak nekünk a kisággyal volt ez. Mi azt ajándékba vettük a párom nővérének, mivel olyan helyen vettük ahol a rokonságom fele ott él így elég volt hogy az egyik látta távolból hogy éppen az autómba gyömöszölöm be rá fél órával később már jöttek a telefon hívások hogy most gyerekem lesz vagy nem vagy mivan. A párommal csak jót röhögtünk ezen persze.

A másik ami inkább ciki volt de így utólag vicces, hogy én még a volt barátnőmmel kb 4 éve mentünk az utcán éppen sétáltunk karácsony napja volt szenteste olyan 21 óra körül lehetett és ugye volt hogy a szomszédunk akkor ment el előttünk éppen a munkahelyére tartott mert ugye családja nem volt és akkor őt fogták be dolgozni mert ugye a biztonsági őröknek akkor is dolgozniuk kell, ezzel így nem volt baj, csak ugye ő azthitte mert nem valami ép elméjű hogy minket kivágtak a szüleink akkor mert ő minden sz@ros pletykát elhisz amit az utcába hordanak szét, mert ugye az én szüleim akkor sokat veszekedtek és volt hogy csak úgy oknélkül elküldtek valahová hogy ne halljam meg lássam ahogyan "ölik" egymást, és a szomszédom ugye ezt hitte de nem kérdezősködött meg semmi, és másnap karácsonykor 25-én mindenki azt terjesztette hogy a szüleim kivágtak minket szenteste az utcára a hidegbe minden nélkül, és azért voltunk olyan csendesek, pedig nem azért voltunk csendesek mert azok akartunk lenni, hanem mert éppen gyönyörködtünk a fényekbe és kicsit átéreztük azt a hangulatot mert akkor töltöttük az első közös karácsonyunkat, és kettesben csak így tudtunk lenni jóformán úgy hogy ne legyen belőle sértődés a családban hogy miért vonultunk be a szobánkba.

2012. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Rosszul lettem a munkahelyemen. Mire összeszedtek, arra a kb. 300 km-re dolgozó kollégák már arról beszéltek, hogy terhes vagyok. Én jót derültem rajta, a főnök már ennyire nem örült neki, de tisztáztuk a helyzetet.
2012. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Húhúú, hogy csak a legjobbakat említsem:


1.Párom távolabbi faluból származik.Szép széles vállú, kisportolt fickó.Apummal voltak egy szomszédnál fát kivágni. Beszélgettek.Az asszony megkérdezte páromat, igaz-e, hogy az idegen légióból dezertált?(:O

Párom és apum- hülyülésből-: "Nem, nem a légióból, hanem az izraeli hadseregből!"

Két nap múlva rendőr autó állt meg a ház előtt, nyomozni, hogy igaz-e, hogy egy izraeli dezertőrt rejtegetünk?

Zsaruk és pletykás szomszédok, ha egyszer összejönnek -.-'

:DDDDDD


A másik.

Szeretek empire stílusú blúzokat viselni.

Egy alkalommal apumat megkérdezte egy ismerős, hogy "XY és a baba hogy van?Úgy hallottam terhes."

Apu mikor hazajött, elővette anyut, hogy legyen szíves beszélni a lányával-mikor rosszalkodok mindig a másik lánya voltam/vagyok-,hogy mikor óhajtja elmondani a szüleinek, hogy állapotos?

Miután elmagyaráztam, hogy nem, nem lesz unoka,tuti biztos nem lesz még jó ideig,... volt nagy kacagás, nevetés, hogy milyen idióta emberek vannak... :DD


Ezek a legemlékezetesebbek :))

2012. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
nagyon hasonlítok a húgomra, és amikor a barátjával kézen fogva meglátogatták anyukámat a munkahelyén, suttogni kezdték a munkatársai, hogy csalom a férjem, mert összekevertek vele :)
2012. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Épp unokaöcsémre kellett vigyáznom, nővéremnek dolga akadt. A baba akkor csak levegőn tudott elaludni, így hát elvittem sétálni babakocsival...Felmentünk a fő útnál és a falu hírnökei épp gyűlést tartottak.14 éves voltam.Eltoltam előttük a babát és hallottam hogy összesúgnak a hátam mögött...:D

Másnap reggel az én édesanyám ront be a szobámba üvöltve, hogy nekem van egy eltitkolt gyerekem és miért nem mondtam meg és hogy tehettem ilyet és ki az apja, és mégis hogy képzelem én hogy 14 évesen felcsináltatom magam. Én csak ültem és néztem hogy miiii van??? :D

Aztán mondta hogy hát a "Marika" néniék mondták neki a boltba ma reggel, hogy tegnap láttak engem tologatni a gyerekemet és sok boldogságot kívánnak nekem, de nagyon fiatal vagyok még hozzá...

Olyat röhögtem rajta, aztán ő is mikor már elmagyaráztam :D:D:D

19/L

2012. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Persze! Babakocsiban levegőztettük az egy-két hónapos babánkat párommal mikor a falurádió nénike kint áldogált/kukkolt mindent ami mozgott. El kellett menni a háza elött, hogy haza jussunk de persze megállított, gyönyörködött: Jaj de édes, és milyen szép kék a szeme! Pont mint apukának ugye?! - sandított fel ránk a büszke totál barna szemű szülőkre.

Mondtam nem, olyan kék mint a nagyié.(Akit mindennap láthat a buszon)

Erre elsápad, összecsapja a kezét, hogy de ilyet, hisz onnan nem szokás örökölni! -__-""""


Tesómmal huszonévesen lekéstük az utolsó buszt még régebben s az egy jó két óra mire hazajut az ember gyalog, hát haza kell menni de hogy. Aput nem akartuk felhívni hisz akkor két napig csesztet minket milyen dolog őt ugráltatni a kocsival meg egyépként is. Hát akkor gyalogoltunk, másnap már csak 2 helyről mondták neki, hogy a lányai éjjel az út mentén csatangolnak be se száltak hozájuk a kocsiba pedig ők aztán megáltak, hogy hazavigyenek. De persze mi erről semmit se tudtunk mivel két részegen mászó szomszéd bácsit láttunk csak az út melett a házuknál kocsi nélkül. :)

Reggel meg mondjuk meg minek nem hívtuk fel ilyen későn (nyáron este 9kor) egyedül (ketten voltunk) sétálni, meghazuttolni a (hazug) szomszédot stb. :)

2012. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a munkahelyen főleg fiatal nők dolgoznak. Már eddig is sokan mentek el szülni.

Ebből kifolyólag mindenki gyanús, ha pl. valaki úgy dönt, hogy leszokik a cigiről, vagy egy kicsit éhesebb a kelleténél ebéd előtt. Akkor már megy a susmus, hogy biztos terhes. Én pl. párommal még nem voltam együtt 2 hete, mikor valami finom kajcsi volt az ebédlőben. Olyan jó étvággyal ettem, hogy egyből megkérdezték, hogy na, na már jön is a baba?

2012. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A noveremmel nagyon hasonlitunk egymasra, egy munkahelyen dolgozunk, most ott vagyok titkarno, ahol o volt korabban. Majdhogy napi szinten jonnek a regi kliensek, kollegak, es szinte ugranak a nyakamba- "hogy vagy, csajszi, reg lattalak, stb- stb", en meg csak allok ott es nezek, hogy mivan?? Vicces latni a megrokonyodott arcokat, mikor megjelenik a tesom :))
2012. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Kb. 8 honapos terhes voltam, mikor egy baratnom megkert, hogy utban hozza vegyek neki egy terhessegi tesztet. Alltam a gyogyszertari pultnal, mikor jott az elado, aki ugye csak melltol felfele latott. Mondom neki, hogy mi kell, erre o megkerdezte, hogy hany napja kesik. Hatraleptem, es mondtam neki: -kb 8 es fel honapja........

latnotok kellett volna a srac fejet :)

2012. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!