Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is féltékeny vagyok egy nőre aki nem fiatal kb 35-36 éves lehet és én 11-14 (pontosat nem irok) Na elöször is mindennap csak vagy 10-szer tul megy a nagyimhoz. Én elég messze lakok a nagymaámtol és az illető mellette lakik.Amikor meglátogatom anyummal a nagyimat akkor mindig ott találom őt és a peleputtyát.Amikor a nagyim süt valalmit például egy finom sütit akkor a nőnek inkább ad, minthogy küldjön haza nekünk. Nem azt akarom kifejeznihmost nincs mit ennünk és a nagyim tart el, de azért inkább nekünk kellenne adjon mint a másiknak.Ráadásul a tesom barátnő a nőnek a lányával.És olyan pletykásak nagyim is mindent elmond. neki.Egy nap amikor a lány jött fel hozzánk akkor nem tusdom én asszem hazudtam valalmit anyumnak sakkor ő elmondta a nayiknak és ő mindjárt elmondta annak az idiotának s ráadásul mondta h osztályelső vagyok és miket müvelek, mert én nem vagyok ey angyal .... és ugy akarta kifejezni magát h oszátlyelső vagyok és milyen balf sz :" Néha ugy érzem h a nagyim jobban szereti azt mint anyumat. Annyira sz r érzés. Szerintetek van okom féltékenynek lenni??? :(((

2012. ápr. 16. 19:02
 1/9 tetro ***** válasza:
szerintem inkább olvass sok könyvet, ahelyett hogy ilyeneken stresszelsz. amúgy komolyan osztályelső vagy?
2012. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
he????
2012. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem szeretek olvasni.

Igen az vagyok és sajnos mindenki nehezen hiszi el.

Aki megismer és nm tudja h hányadik tanuló vagyok az azt gondolná h utolsók közt vagyok, mert olyan h je és beteg agyu mint én .....

2012. ápr. 16. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak hatalmas félreértés miatt lehetsz osztályelső...Sem írni, sem fogalmazni nem tudsz. Márpedig ezek alap dolgok. Szóval felesleges féltékenykedés helyett olvass és tanulj.
2012. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szállj már le rolam jó? nem az anyáskodásodra vagyok kiváncsi henm normális emberek válemányáre. jó? tisztáztuk? akkor csá..


és kérlek ne szólj bele h h irok, mert az az én dolgom.

az oldavásra és a tanulásra akkor gondolok amikor vége a vakációnak.És minek valamit csinálni amit nem szeretek? Az olvasásra értem, de ha valaki a tanulásra gondol akkor csak azért csinálom, hogy legyen valaki belölem na. De nm bizonygatok senkit mert hála Istennek nem ismer senki innet.



NORMÁLIS VÁLASZOKAT EMBEREK

2012. ápr. 16. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a nagyid azért tartja inkább velük a kapcsolatot, mert ő is normális emberek társaságát keresi, mint általában az emberek. Ő sütit ad, jó társaságot kap. Velük tud értelmesen beszélgetni, veled nem. Amúgy van az az osztály, ahol te lehetsz az osztályelső, más kérdés, hogy milyenek a többiek.
2012. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Az egész kérdésből nem értettem semmit:D
2012. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó elötti


miért vagy ilyen? Te nem tudod hogy én mit érzek, de ha neked csak az fontos h menő legyél akkor csak tessék.

2012. ápr. 16. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, utolsó előtti vagyok. Azért voltam olyan, mert nem tetszett, ahogy leosztottad a válaszolót. De mivel most nem vagy olyan, én sem leszek olyan. Szóval, az van, hogy te most kamaszodsz, sokkal érzékenyebb vagy, mint máskor. A nagyid a te nagyid nem a szomszéd lányé, sütit azért neki ad, mert ő van kéznél, pletyizni meg azért pletyizik, mert idős és unatkozik. Pár év múlva már nem lesz ez a dolog olyan fontos a szemedben, addig meg kibírod, megígérem. Felnőttként az ember általában visszakívánná a kamaszkori problémáit. De értelek, most ez van, ez zavar. Próbáld nem azt figyelni, hogy a mamid milyen a másik lánnyal meg a nővel, hanem azt nézd, veled milyen. Ha te kapsz sütit, akkor örülj, és ha a mamád ilyen, akkor a titkos dolgokat ne neki mondd el, hanem mondjuk anyudnak. Amellett meg tényleg tanulj, nem baj, ha nincs kedved hozzá, hidd el, ezt felnőttként tényleg bánnád. Valóban saját magadnak teszel jót, ha művelt, tájékozott felnőttet varázsolsz magadból. Kitartás, türelem. :)
2012. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!