Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jon ahhoz a testverem...

Hogy jon ahhoz a testverem baratja, hogy engem bunkozzon, leszemetezzen? Egyaltalan, hogy minositsen?

Figyelt kérdés

Hugomnak van egy baratja, meg csak most lesz novemberben fel eve, hogy jarnak, de a gyerek mar most ugy beszel velem, mintha en lennek a vilag leggonoszabb embere.

Hugom 19, a baratja 22 eves, mint en.

Multkor osszevesztem hugommal valamin (lenyegtelen mi volt az a lenyeg, hogy nem tartotta a szavat es tovabbi segitseget kert, magyarul kihasznalt).

Amikor ezen osszevesztunk hugommal, a baratja engem kezdett el szidni, hogy ilyen meg olyan szemet vagyok es nem csoda, hogy nem kellek senkinek...

Ez mar nem az elso eset, hogy igy beszol, amikor csak tudom kerulom a vele valo talalkozast, de mar a hugomat is a csalad ellen hangolja.


2012. okt. 1. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megmondtam volna neki kapásból hogy a mi házunkban kuss a neve és többet ide ne jöjjön


amúgy természetes, hogy ő a húgod oldalára áll, de lehet ezt kulturáltan is intézni, főleg ha vendégségben vagyunk...

2012. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanam, hogy durvabb, inkabb mas. Ez a fiu nagyon is kifejezi a nemtetszeset, akar tudja mirol van szo akar nem. Alapjaban veve, luzer tipusu ember, de amikor mas nem latja akkor kirojongi magat es nem kimel senkit (legalabb is engem). En pedig nem hagyom, hogy ok nelkul vadaskodjon egy -szamomra- vad idegen ember a mi lakasunkban.
2012. okt. 1. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehogyan sem. Mint ahogyan már egy másik kérdésnél megválaszoltam - lehetséges, hogy az is a tiéd volt - állj szépen a sarkadra és oszd ki a krapekot is meg a hugocskát is!


Senkinek semmi köze ahhoz, hogy te milyen ember vagy; nem kötelező szeretnie téged, sem neked őt. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy te miért nem "kellesz" senkinek - mint ahogyan írtam is, nyílván azért nem, mert komoly szülő-gyerek problémáid vannak.


Kihasználni pedig csak azt lehet, aki hagyja magát.

2012. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik eset utan hivtak a szuleim, hogy mi a bajom, miert veszekszunk. Kimentem, elmondtam nekik a tortenetet (Ok ismertek a dolgot, nekem adtak igazat, tesom szereti az embereket kihasznalni es ok is tujak). Ezutan visszamentem es nyugodt hangnemben kozoltem vele, hogy legyenszives olyan dolgokba ne akarjon beavatkozni, amirol 1. nem tud semmit 2. semmi koze hozza. Erre nem valaszolt semmit, de mar volt par ilyen csatank es ugy latszik semmi eredmenyre nem vezetett.
2012. okt. 1. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:

A csata azért nem vezetett eredményre, mert nem ott és akkor egyedül vágtál vissza és tetted helyre, hanem elmentél a szüleidhez segítséget kérni (tehát ebből leszűrte a pasi is, meg a húgod is, hogy gyenge vagy gyáva vagy egyedül harcolni, nyugodtan üthet); illetve azért, mert olyan bunkó az adott ember, hogy semmi nem fog rajta.


Ilyenkor is meg kell ám magadat védeni, azonnal és ott rögtön, különben rád fog szállni. Úgy látszik, hogy a pasi is, a húgocskád is az anya-, és egyéb problémájukat rajtad (a nagyobb lánytestvér sokszor kapja meg az anya szerepét), akarják leverni. Jó volna, ha nem hagynád!

2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!