Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megölne az (alkoho...

Szerintetek megölne az (alkoholista) apám, ha eldugnám a piáját?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogyan tolhatnék már én is ki vele, fűt a bosszúvágy, amennyi kárt okozott már bennem és anyában...

Szerintetek megölne, ha eldugnám a piáját?

16/L


2012. okt. 1. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Inkább a tárcáját ürítsd ki amíg alszik, aztán nem tud több piát venni.
2012. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle gyógyszert ne tegyél bele!Altatót, nyugtatót pláne ne!Remélem, kinyírni azért nem akarod!Hashajtót se, ilyesmivel semmit nem érnél el, csak magadnak csinálnál nagyon nagy bajt!
2012. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

És ki viteti be a detoxba??

Mire megy vele?? 24 óra múlva kiengedik...

Ha a "sárgaházat" komoly betegeket kirakva bezárták, gondolod, alkeszt hagyják gyógyulni a pszihén...??

Sajnos, nem..kidobják..:((

Ez a nyugi forrás kilőve...

Nagyon tájékozott vagyok ebbe a témába..:((

2012. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egyik ismerősömet úgy vitték detoxba, hogy részegen az utcán összeesett és a haverja hívta a mentőket, hogy a delikvens alkoholmérgezést kapott.Bevitték, kimosták a gyomrát, másnap délelőtt kiengedték.Benne volt szégyenérzet és azóta nagyon óvatos alkohollal.
2012. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem,hogy tanácsolhatjátok egy 16 éves GYEREKNEK! hogy altatót rakjon az alkoholba!!


Ne tegyél ilyet! Nálunk is volt olyan,h anyám kiöntötte a piát amikor apám elaludt,én meg reménykedtem,h mire elkezdené keresni,kijózanodik és elfelejti. Bele sem mertem gondolni,mi lett volna,ha részegen rájön,h eltűnt a piája! Szerintem anyukádnak minél előbb meg kéne szabadulnia tőle!

2012. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megölne. Az apám hol a házat akarta ránkgyújtani, hol a torkunkat elvágni, ha nem volt otthon pia vagy megpróbáltuk eldugni. Volt detoxban, másnap reggel már otthon volt.

Hashajtóval semmit nem érsz el, telefos mindent, lehet még a kanapét is, vagy a gatyáját is, ha annyit iszik. altatót ne! Meghalhat.

2012. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Csinálj róla képeket, amikor részeg és a legocsmányabbakal tapétázd ki a lakást, hogy lássa milyen, amikor iszik.
2012. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ötlet,hogy túlitatod:DBár nem hiszem,hogy elérnél vele bármit is.Úgyis elölről kezdődne minden.
2012. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a vízzel hígítást én is ismertem...Apám alkoholista volt. (már meghalt) Anyutól tanultam ezt a módszert. És tényleg nem lehet észrevenni. Mondjuk néha paráztam mert a tömények amik sötét színűek voltak, felhígítva nagyon kivilágosodtak. De nem vette észre.


Egyszer eldugtam előle én is, és ő soha sem volt agresszív, mégis megütött párszor hogy hogyan mertem ilyet csinálni...

2012. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!