Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukás gond. Jóvá tudom...

Anyukás gond. Jóvá tudom tenni? Lenn bővebben

Figyelt kérdés
Szóval arról va nszó, hogy ma van anyukám születésnapja. És tnap itt aludt egy barátom. Anyukám meg apukám megengedte... de tnap beszéltek velem, hogy nem örülnek neki...Szóva most mérgessek..anyukámnak még nem vettem semmit, de nem is akarok hülyeségre költeni, ezért mondtam neki, hogy menjünk be ketten a városba és nézzünk valami jó ruhát neki, és megveszem. De most mérges a tnapi miatt... Tudom valahogy jóvá tenni?:/ mit csináljak?
2009. aug. 4. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el vásárólni neki és közben beszélgessetek egy nagyot és mond el neki is hogy,bánt téged hogy,haragszik és jóvá akarod tenni bár ha megengedték nemértem mért mérges én ezt ismegkérdezném a helyedben
2009. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem. azt mondta, hogy még nem látták a barátomat... és nem ismerik... [de én basszus már 1 éve ismerem.. attól mert még nem jött át bízhatnának bennem:S]
2009. aug. 4. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit jóvá tenni, TE nem hibáztál.

Azért mérgesek, mert Ők hibáztak. Van ilyen.


Megengedtek valamit, mert jó fejek akartak lenni, pedig közben ellenezték. Kicsit több őszinteséggel lehetne jobban kezelni a kérdést. Ha anyukád tényleg jó fej, nem Rád mérges, hanem egy kicsit saját magára, amiért nem tudta jobban!kezelni a kialakult helyzetet. Legyél megértő vele, és ne akarj ítélkezni felette! Ez minden, amit tenned kell szerintem, amúgy pedig menjetek el, beszélgessetek jó sokat, és érezzétek jól magatokat! Nincs semmi vész. (Ne felejtsd el megölelni, és megköszönni, hogy így is megengedte!) ;)

2009. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 4. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy év alatt miért nem ismerték még meg?
2009. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy igazi anya úgysem tud tartósan haragúdni a gyerekére. Vásárolgatás közben beszélgessetek, próbáld neki széppé tenni ezt a délutánt, és nem lesz semmi baj. Ha meg megengedték hogy ottaludjon a barátod akkor meg nem haragúdhat érte, ő engedte meg. Biztos csak félt téged.
2009. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért mert 1 év alatt úgy ismertem meg h városba délután együtt lógtunk meg beszélgettünk msn-en buszon együtt mentünk blabla..:)
2009. aug. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!