Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozasu ferjet...

Milyen foglalkozasu ferjet gondolsz menőnek? Ha foglalkozas alapjan valasztanal mit melozna a ferj? Pl orvos masszőr tanár személyi edző jól menő vállalkozó

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 00:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
95%
Menő?nekem speciel,ha Ausztriában egy kukásautón lobogna már menő lenne... :)
2012. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
70%

"Ja és én pl nem akarok dolgozni tartson el ez is egy szempont hogy a kérdésedre valaszoljak ezért nem magamnak választanám a foglalkozást. Az én foglalkozásom feleség."


Mifelénk van erre rövidebb szó is...

2012. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
73%

"ha szerelemből választottál és orvos, tűzoltó v rendőr a társad, az pont nem előny szerintem, inkább hátrány. ezek tipikusan "családellenes" szakmák. bármikor behívhatják őket soron kívül, rengeteg az éjszakai, hétvégi ügyelet, a 12 órás múszak. nem is beszélve az ünnepekről. ők pl karácsonykor, szenteste is dolgoznak. én sosem akartam volna direkt ilyen foglalkozású párt magamnak. más kérdés, h mégis ez lett, és elviselem, de szerintem minden, csak nem "menő", amikor éjjel 1 órakor kiugrasztják mellőlem az ágyból és mennie kell."


Én írtam a tűzoltót. Ők nem is így dolgoznak ahogy leírod, legalább néznél utána. 24 óra szolgálat és 48 óra szabadnap. Magyarországon nagyon ritka (3-4 évente 1-2 alkalom) hogy rendkívüli riasztás miatt szabadnaposokat hívnak be. Oké ha úgy jön ki a lépés karácsonykor vagy szilveszterkor is van műszakod, más kérdés, hogy engedélyezve van a cserebere.

2012. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
51%
Orvos, mérnök, ügyvéd, bankár. Ezek menők. :-D
2012. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
És mitől menők ezek?
2012. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
67%

"Én pl nem akarok dolgozni"


de jó, hogy olyan világban élünk, ahol ez választás kérdése...

2012. okt. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
16%

Az én férjem már csinált egy csomó "menő" dolgot. De mivel szeretem, lehetne akár az én kitartott szépfiúm is.

Tagja volt egy rockbandának, ha akart volna beállhatott volna gengszterek közé is (gyerekkori haverok). Egyébként pedig most műemlékekkel foglalkozik, de ha egyszer végre rám is hallgat, hogy inkább foglalkozzunk temetkezéssel és sírkövekkel, az lesz csak az igazán menő :)))).

2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy foglalkozás attól menő, hogy milyen képességek kellenek hozzá, mert ez utal a férfi személyiségére. Szóval nem a fizetés alapján gondolom menőnek.


Menő szerintem a rendező, zeneszerző, író, zenész stb.


Szóval ami izgalmas, átlagtól eltérő gondolkodást és életmódot sejtet.

2012. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, saját magaddal szúrsz ki, ha arra számítasz, hogy egy férfi tartson el, mert te nem akarsz dolgozni.


A hozzád hasonló nőkkel az történik általában, hogy fiatalon találnak egy pasit, aki eltartja őket, majd amikor a nő elkezd öregedni, akkor a pénzes férfi lecseréli egy fiatalabb, szebb csajra, te meg mehetsz valami koszos lyukba lakni, pénz nélkül, végzettség nélkül, munkatapasztalat nélkül. Vagy ha nem válik el, akkor is tudni fogod, hogy megcsal szebb, fiatalabb csajokkal, mivel a pasi pénzes és megteheti, hogy ne az öregedő, otthon ülő, unalmas feleségét dugja, hanem szebb, fiatalabb pipikkel szexeljen.


Szóval vigyázz, mert idősebb korodra egy elvált, nincstelen, senkinek nem kellő öreg nőként végezheted. Ez ma már nem úgy megy, mint rég, hogy a férfi élete végéig eltartja a nőt. Manapság már könnyű elválni, és előbb-utóbb megöregedsz, megcsúnyulsz, és lecserélnek. Erre nem alapozhatsz.

2012. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm. Így még sosem gondolkoztam párválasztáson :)

Mivel én mérnök leszek nem sokára, igazából én nem feltétlenül szeretnék egy mérnököt férjemnek...bennem lenne az örökös verseny, főleg ha jobb nálam..nekem ezt az egóm nehezen viselné. Orvost főleg nem szeretnék magamnak...


Igazából nekem annyi a fontos, hogy szeresse, amit csinál, kapjon is érte tisztességes fizetést és legyen ideje/ereje velem (tehát a családdal) foglalkoznia. Nem szeretném, hogyha mindig fáradt lenne, vagy sosem lenne itthon, mert annyit kellene dolgoznia.


Nekem csak ennyi a szempont :) de természetesen nem ez alapján választok.


F: szia, szeretnélek megismerni

L: szia, mi a foglalkozásod?

F: orvos vagyok

L: oké, mielőtt belekezdenénk bármibe, most hagyjuk abba

És pont most ment el mellettem a nagy Ő...na persze, még mit nem :D


Nem mellesleg a párom villanyt szerel és imádom =)

2013. jan. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!