Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozasu ferjet...

Milyen foglalkozasu ferjet gondolsz menőnek? Ha foglalkozas alapjan valasztanal mit melozna a ferj? Pl orvos masszőr tanár személyi edző jól menő vállalkozó

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 00:30
1 2 3 4 5
 41/42 Kriszton23 válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy, ki mit csinál. Tisztességes ember legyen, semmi több. Ha szereti amit csinál, kiegyensúlyozottabb az illető, gondolom akkor én is boldogabb vagyok azért mellette.


Nekem inkább az a lényeg, hogy okosabb legyen nálam a pasi úgy általánosságban, fel tudjak úgy tekinteni rá, mint férfira. Megjelenésben és gondolkodásban is.


Zárójelesen azért megjegyzem, hogy azokat a férfiakat, akiket nagyon elhív a családtól a hivatása, bármily csodálatra méltó is, háááát meggondolnám a dolgot. Ha például tűzoltó pasim volna, rettentő büszke lennék rá, de megölne az aggodalom érte. Vagy ha orvos, mentős (egyéb), akkor is becsülendő, de rengeteg elkötelezettséggel jár, és magamat ismerve nem volnék boldog, ha sokat lenne távol tőlem a munkája miatt. Pedig nagyon szép hivatás mindegyik.

2013. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
86%

Én nem bírnám, ha okosabb lenne nálam. Kb. egy szinten legyünk, valamiben ő legyen okosabb, valamiben én. Nem pótapát keresek, akire felnézni kell.

Egyébként a kreatív munkát végzők vonzanak, meg a tudóstípusok, de lényeg, hogy olyan legyen, akit nem rángatnak el bármikor (pl. orvost szüléshez), nem veszélyes munka és nem kell hónapokat távol töltenie (pl. kamionos).

2013. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!