Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozasu ferjet...

Milyen foglalkozasu ferjet gondolsz menőnek? Ha foglalkozas alapjan valasztanal mit melozna a ferj? Pl orvos masszőr tanár személyi edző jól menő vállalkozó

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 00:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
52%
Zenész,vagy autóversenyző. De tudom,hogy ez az álma,ami nagyban befolyásolta a válaszomat. :D
2012. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak arra gondolok, hogy ki borzolja fel a kedéjeket, az nálam a rendor, tuzolto. Es hogy kinek van tobb pénze: uzletember, gazdag család sarja :)
2012. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
58%
23-as vagyok. Tényleg jo a nogyogyász. 2 éve szultem, nem semmi, amit leakasztanak.
2012. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
56%

hát értem a kérdésed, mindjárt válaszolok is, de azért elmondom a véleményem. Először is, ha drné akarsz lenni, az nem azt jelenti, hogy te is menő vagy, főleg, ha a helyesírásod nézem. Kettő, örülök, hogy jól választottál, de gondolom nem a menőség miatt, hanem mert eltartanak majd, én mondjuk erre nem lennék olyan büszke. És valóban nem bántásból írom, de ezt gondolom. Hogy a kérdésre is válaszoljak.


Én nem a dr-kat részesítem előnyben, mert számomra rendben, tanultak, kétségkívül okosak, de nekem ők nem menők. Ők maximum többet magoltak nálam, vagy több pénzük volt egyetemre.

Én inkább a sportolókat részesítem előnyben, sokkal szimpatikusabbak. Többen is ismerhetik a nevét, mint egy dr.nak, ezáltal menőbb.

Esetleg egy menő motor vagy autószerelő, építész, mérnök, vagy nem is tudom.


Ettől függetlenül én egy mezei raktároshoz mentem hozzá, akit imádok, és nem érdekel, hogy menő-e :)


Ettől függetlenül remélem, hogy valóban jól választottál :)

2012. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
76%
Tűzoltó :)
2012. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%
Huha, kaptal hideget-meleget. :) En pont ma mondtam egyik baratnomnek, hogyha tehetnem tuti orvos ferjet valasztanek, es nem is akarmilyet, FOGorvosnak kell lennie. :D Toluk ugyanis rettegek, es ez az a terulet ami minden embert erint, szoval te, aki olvasod ezt, es fogorvos vagy, hivd a 06-80-12345678-at. :D
2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
79%
A doktoroktól mentsen meg az Isten. Ha már ez a kérdés akkor valami alkotó munkát képzelnék el a férjecskémnek, mert ha ilyennel foglalkozna azt jelentené hogy szellemileg friss, van képzelő ereje, tehetsége, ízlése. Amúgy a mesterszakács tökéletes lenne, ugyanis engem szexuálisan felizgat ha a férfi főz. Kérdező, téged meg egyáltalán nem irigyellek, mert nem elég a férjed pénzével villogni, a saját fejecskédben is kéne valaminek lenni ideális estben.
2012. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
35%
Vezérigazgató.
2012. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
87%
Alapjáraton nem ez alapján választok partnert, mert nekem az érzelmek számítanak inkább. De ha muszáj lenne, akkor művészt (leginkább színházi színészt pl.) választanék vagy kreatív szakembert, irodalmárt, esetleg orvost (de azt akkor, ha tényleg felelősségteljesen végzi a munkáját). Mindezt tényleg amiatt, hogy ezekben a foglalkozásokban mi vonz, nem amiatt, hogy mennyit keresnek vele, mert azt kb. tojom le magasról...
2012. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
73%
ha szerelemből választottál és orvos, tűzoltó v rendőr a társad, az pont nem előny szerintem, inkább hátrány. ezek tipikusan "családellenes" szakmák. bármikor behívhatják őket soron kívül, rengeteg az éjszakai, hétvégi ügyelet, a 12 órás múszak. nem is beszélve az ünnepekről. ők pl karácsonykor, szenteste is dolgoznak. én sosem akartam volna direkt ilyen foglalkozású párt magamnak. más kérdés, h mégis ez lett, és elviselem, de szerintem minden, csak nem "menő", amikor éjjel 1 órakor kiugrasztják mellőlem az ágyból és mennie kell.
2012. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!