Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozasu ferjet...

Milyen foglalkozasu ferjet gondolsz menőnek? Ha foglalkozas alapjan valasztanal mit melozna a ferj? Pl orvos masszőr tanár személyi edző jól menő vállalkozó

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 00:30
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
50%
Menő sportoló :))
2012. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
vagyis profi
2012. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
75%

A felsoroltak kozul jol meno vallalkozo.

Egyebken. Profi Focista, Auto-Motor Versenyzo, Kaszkador, Szinesz, Mester Szakacs :)))

A LENYEG, hogy SZERESSE amit csinal. Orommel jarjon munkaba es ne ugy jarjon haza, hogy mar megint ez meg az es foooj ez a munka...!

2012. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
29%
Maffiózó.
2012. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
13%

olyan dr-t tuti nem választanék, aki csak a foglalkozása alapján kapta a "rangot".

nem mondom, ha elvégzi a PhD-t, akkor iszonyat büszke lennék rá, de nem ezzel kezdeném, ha róla mesélnék. :)


amilyet tuti nem választanék, az a művész és az elszállós filozofálgatós bölcsész. jobban vonzanak a racionális, gazdasági, informatikai, mérnöki pályán mozgó emberek. én ezekhez a dolgokhoz max laikus szinten értek, és jó, hogy kiegészítjük egymást, minden kérdésemre választ tud adni, szóval felnézhetek rá.


eddig ahány orvossal, jogásszal találkoztam, majdnem mindegyik felsőbbrendűségi érzéssel küzdött. vagy épp élvezte. én nem szeretem a nagyképű embereket.


azért lássuk be, a nők többsége olyan férfiakhoz vonzódik, akiknek van némi társadalmi presztízsük, és ha már megtehetik, akkor nem a segédmunkásokkal ismerkednek. nem nézem le őket, sőt, tudom hogy rájuk is nagy szükség van, viszont nekem ők nem szellemi partnerek, így nem közülük választok párt magamnak.


a párom egyébként informatikus, de nem az az igénytelen zsíroshajú kocka :)

2012. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
87%
Valami természetközeli, vagy kreatív, de férfias szakmája legyen: erdész, halász, asztalos, fafaragó, bőrdíszműves, gazdálkodó-őstermelő. Hozzám valami ilyen életvitelű férj illene, ezért nekem ez a "menő".
2012. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%
Igazából nekem mindegy, annyi számomra az abszolút lényeg, hogy dolgozzon a párom, mindegy mit, de legyen munkája, mert ki nem állhatom, ha egy férfi nem dolgozik. Ezenkívül még fontos, hogy szeresse a munkáját és jó legyen benne.
2012. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
77%

Egy profi tetováló jól jönne, van egy halom üres hely még rajtam. :D

Amúgy nem tartok semmilyen munkát menőnek, az a legjobb, ha élvezi és szereti csinálni, mint párom, így kiegyensúlyozott és nem ideges.

2012. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
76%
olyat aki a kezevel alkot muvesz vagy zenesz aki ugyes mert en tuti nem vagyok az szeretnem csodalni es kicsit irigyelni is.semmi manager stb idegbeteg tulporgott pasi
2012. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
58%

Ha ez alapján választanék, akkor: nőgyógyász, fogorvos vagy IT tanácsadó.

De mivel szerintem így nem lehet választani, csak érzelemből, a férjem köztisztviselő.

2012. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!