Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a párommal, hogy csak kihasználják a szülei?

Figyelt kérdés
Az első gyermekünk születésekor felbukkantak a szülei, hogy tartani akarják a kapcsolatot, megbánták, hogy rossz szülők voltak stb-stb... Akkor bedőlve ennek mi is nyitottunk feléjük, végül az lett az eredménye, hogy miután kirángattuk őket az adósságaik nagy részéből (elméletileg csak kölcsön, de már lemondtunk róla), megint le voltunk sz*va magasról. Most született a második gyermekünk és a párom szülei ismét feltűntek kezüket tördelve, hogy már nagyon bánnak mindent és most tényleg szeretnének jó nagyszülők lenni... A párom elég nehezen viselte az előző esetet is, de nagyon szereti az anyját, így félek hogy most megint bedől ennek az akciónak. Amikor telefonon beszéltünk apósommal, arra kitért, hogy el vannak maradva a számlákkal és lassan mindent kikapcsolnak, nincs pénz felutazni minket meglátogatni, de meg sem kérdezte, hogy mi van a gyerekekkel. Szerintem a nevüket sem tudják. A párom persze reménykedik, de félek hogy csak csalódás lesz megint az egészből.
2012. okt. 2. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,hogy mikorra tervezik visszafizetni a kölcsönt?
2012. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen ne adjatok neki pénzt

ha akarják jöjjenek és legyenek az unokákkal


beszéld meg a pároddal h ha 1 éven át tényleg jönnek és foglalkoznak az unokákkal akkor kaphatnak pénzt ha kérnek de csak keveset

esetleg az utazást kifizetitek de mást nem

ha bemutatják a jegyet


bocsi de ha már egyszer így lehúztak tuti bizalmatlan lennék


amúgy részükről bunkó dolog pont akkor kérni mikor jött a gyerek, nem elég kiadás egy gyerek és még az ö dolgaikat is fizetni???


én is így voltam anno ezzel

a párom állandóan támogatta a szüleit pénzzel pedig két kereső van ott .....

mondtam neki ez ha összeköltözünk akkor vége

én sem adok pénzt Anyámnak akkor ö sem a szüleinek

nekünk is meg kell élni és 3 gyerek albérlet mellet nem fog menni


az anya még próbálkozott párszor ha ajaja most ment tönkre a hűtő vegyünk már neki másikat

de mondtam h az h jól keres a párom relatív

összesen 300-350 ezer jön be havonta kettőnknek úgy h én gyesen vagyok

de fizetjük a személyi hitelt (amit a szülei házára vett fel a párom mert megvettek egy romos házat és azt fel kellet újítani -.- csak azt nem értem h miért neki kellet felvenni mikor már ezer éve nem lakik ott és mind a két szülő dolgozik) az albérletet és van 3 gyerek szal nem is olyan sok az ugye?

azóta nem kér

2012. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felhívnak titeket kérdez rá a kölcsönre,pároddal beszélgess erről,nem lehet ilyen naiv,mit mond hogy megint a számlákkal jönnek????Semmiképpen ne adjatok nekik pénzt kölcsön,ne csak ilyenkor találjanak meg titeket .Elég 2 kicsit eltartani.....
2012. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a párod nem egy lángész. Ha a lélegzés nem lenne automatikus, megfulladna.
2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!