Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szét tudja választani egy...

Szét tudja választani egy anyós após a fia kapcsolatât?

Figyelt kérdés
Az eset az hogy hülyeségeket hiresztelnek rólam, már nem is járok náluk! Párom külföldön van na és hazudnak neki! Pàrom nekem hisz, de félek bejön a tervük! Ma felhivtam a párom hogy ez így nem mehet ma is hallottam ezt azt! Ès hogy elegem van belőlük, és védjen meg mert soha nem tette amikor megsértettek és porig aláztak!
2012. okt. 2. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megvédhetnéd magadat te is.
2012. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha a párodnak fontos vagy, akkor nem tudja tönkretenni a kapcsolatotokat semmi és senki. Csak olyat tud tönkretenni, ami amúgy sem erős. Egyébként nekem mindig rejtély, amikor egy szülő szét akarja szedni a gyereke kapcsolatát. Az miért jó nekik, hogy a gyerekük egy egyedülálló, család nélküli semmirekellő roncs? Nem mindenki jó kapcsolatot, unokát szeretne?

Ilyen szülőket el kéne vinni terápiára, mert kicsit elmebetegek.

2012. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Első, attól, hogy az illető megvédi magát, attól még ugyanúgy szoktak fröcsögni rá az anyósék, apósék. Viszont ha a fiuk védené meg a párját előttük, akkor attól bekussolnának. Ezért esik rosszul, amikor valaki nem védi meg a párját a szülei előtt, mivel ezzel egy csapásra be lehetne fogni a hülye szülők pofáját.
2012. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyanez van nálunk is.Mindenfélét hazudoznak meg uszítják ellenem de szerencsére már többször lebuktak hogy hazudnak így akármit mondanak nem hiszi el.Rendszeresen jár hozzájuk de ha belekezdenek már le is állítja őket,hogy elmegy ha nem fejezik be.Megvédeni ő sem védett meg soha ellenük mert inkább rájuk hagyta de nem veszi komolyan őket.Kicsit fáj,hogy ők akármit mondanak rám csal legyint egyet én viszont ne beszéljek róluk csúnyán.Végül is szétválasztani nem fognak minket és már megszoktam az allattomos dolgaikat.Ezzel kell együtt élnem amíg ők vannak.

Én 29 éves férfi vagyok feleségem 26 éves nő.

2012. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a srác erős jellem és nagyon szeretitek egymást, akkor nem tudja szétverni a kapcsolatotokat. csak megnehezíteni :-(. tapasztalatból beszélek. a párom húga nem szívlel, mondhatni, h kölcsönös. áldásos tevékenységének köszönhetően egy ideig ki voltam tagadva, pl csak a páromat hívták meg ünnepségekre, összejövetelekre. a párom kijelentette, h ha az ő szerelmét nem látják szívesen, akkor ő sem jön, mert mi összetartozunk (nem tettem semmit a szülők ellen). én kiálltam magamért a hugival szemben (ott tényleg volt valós konfliktus, de hozzátartozik, h mi régebbről ismertük egymást a húgával, mint a párommal) és éltük tovább az életünket. azt hiszem, egy ideig reménykedtek, h makdcsak szakítunk és akkor nem kell semmit kezdeni a helyzettel. de nem így lett. akkor belátták, h ez így marad, én leszek a párja és nem engem rekesztenek ki, hanem a párom vonul ki az ő életükből, ha nem változtatnak a viselkedésükön. a szülei változtattak,én pedig a párom kedvéért nem bolygatom a múltat, tiszta lappal indulunk, soha meg sem kérdeztem, h voltaképpen miért utáltak, pedig sem én, sem a párom nem tudja a választ. azért nem múlt el benne nyomtalanul és lelkileg tartom a három lépés távolságot, de úgy gondolom, h jó és fontos, h normalizálódott a kapcsolatunk, mivel a páromnak nem volt jó két tűz között. nagyon sokra értékeltem, h kiállt mellettem. mi kitartottunk, még ha nehéz is volt
2012. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy gonosz, önző és sz&rkavaró ember bármilyen kapcsolatot szét tud verni, ha elég ideje és módja van rá, hogy megtehesse.
2012. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi szerettük egymást és mégis szét tudott választani (legalábbis ő úgy hiszi) Most huszonpáréves fejjel kell titkolni a kapcsolatunkat hogy ne balhézzon anyuka
2012. okt. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szét tudja!

Könnyen és egyszerűen, ha anyuka erős, a fia meg befolyásolható.


Most zajlik ez nálunk, a tö.köm tele van anyósékkal, és az egész ro.hadt családdal, annyira, de annyira gyűlölöm már őket, halomra tudnám lőni az egész bandát!


Gyűlölöm, gyűlölöm a párom családját, mocskos sza.rkavaró, ocsmány banda!


Ott apuka vállalkozó, anyuka tanár, de apu pénzéből jól élnek.

Sógor is vállalkozó, testvére háztartásbeli.

Ők is jól élnek.


Na, mi mindketten "bérből és fizetésből élünk", a párom köztisztviselő, én minimálbért kapok.


Állandóan a pénzzel heccelik, állandóan azt pusmogják a fülébe, hogy "Jobban kellene élned." "Nyomorogsz ez miatt a nő miatt", folyton azzal piszkálják fel, hogy nekik mijük van, nekünk meg mink nincs.

Mondjuk mi használtan vettünk kocsit, ők újat vettek, mi a Balatonon nyaraltunk, ők Egyiptomban, én beosztom a pénzt, és nem szórom el, anyuka szórja-szórja számolatlanul, minden szir-sz.arra, és még én vagyok a bunkó, mert azt mondom, hogy nem tehetem meg, hogy csak úgy üffre-püffre vásárolgatok minden bizba.szt, ami nem is kell, de "Olllllyan jó vásárolni!!!"


Szóval stuffolják ezzel a pénzzel, meg. hogy én milyen gyenge, sz.ar, ambíciótlan ember vagyok, akire nem lehet számítani, mert keveset keres.


Azt hiszem, hogyha két ember szeret egymást, akkor be lehet osztani a kevesebb összjövedelmet is, nem kell a rongyot rázni, és egymást marni, mint ők, akiknek semmi de semmi egyéb nincs, csak a PÉNZ meg a pénz meg a pénz!


Olyan légkörben élnek anyósék, ami maga a pokol, minden nap cirkuszolnak egymással, idegbeteg, nem normális, ideggörcs család, mert még és még és még, pénz kellene, meg mutogatni magunkat társaságban...


Velem nagyon taplón és lenézően bántak kezdettől fogva, pökhendi, undok, beszólogatós emberek, azt hittem, ha összeköltözünk jobb lesz, mert kevesebbet látom őket, de nem jobb, sőt rosszabb, a párom ott van, és felheccelik.


Hazajön, és az anyja szavaival beszél hozzám, TUDOM, hogy ezt az anyjától hallotta, úgy mint "ambíció" "előrejutás", stb...


Nekem is van ambícióm és elképzelésem, mondjuk az, hogy nyugodtan élhessek, szépen éljek a párommal, legyenek gyerekeink, akiket szeretetben nevelünk.

Dolgozzak, és szeressem a munkámat.


Szét tudják marni a kapcsolatot, a miénket szét is fogják.


A párom nem áll ki értem, amúgy is a szülők befolyása alatt van, melléjük áll, nem mellém.


Szét fogunk menni, én nem bírom ezt a mocskolódást.


De a következő nője se jár majd jobban, mert ezeknek senki nem jó, csak ők maguk!

2012. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!