Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éltétek meg, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek meg, mikor valakivel együtt vagytok már hosszabb ideje (több éve), de szakítotok és teljesen kilép az életetekből? Nem rossz érzés?

Figyelt kérdés

Persze arra gondolok,hogy nem haragban váltatok el.

Hogy lehet elnyomni a hiányát?

Nem az hiányzik,hogy megint együtt legyünk,hanem csak,hogy néha beszéljünk,tudjam,hogy mi van vele.


2012. aug. 21. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2012. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kövesd nyomon facebookon
2012. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez természetes,hogy hiányzik,hisz éveket egyik pillanatról a másikra nem lehet kitörölni az emlékezetből,szívből...

A hiányát hogy lehet elnyomni?Ha nem találkozol vele többet,vagy néha találkozol vele és dumáltok igy kielégülsz hiány szempontjából.Döntsd el neked melyik a jobb!

2012. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Áh nem nagyon használom a fb-ot.:D


Hát én keresek mást,csak ez kicsit olyan rossz érzés,hogy tök fontos része volt az életemnek és hirtelen vége.Kilépett.

2012. aug. 21. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
jó tanács: Ne keress mást, így nem lesz aki miatt gyötörnéd magad! :)
2012. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát azért szeretnék majd valakit,ha úgy adódik.:)

Aztán kitudja,lehet megtalálom a nagy őt és nem fogok gyötrődni.:D Fő az optimizmus.

2012. aug. 21. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Így is van igazából úgy lehet továbblépni ha találsz mást aki elfeledteti. Ez a természet törvénye. Persze normális esetben ez nem azonnal történik, van egy feldolgozási ideje a szakításnak aztán újra ismerkedés, de vannak olyan emberek is akik szinte azonnal igényelik, mert nem képesek szembenézni a fájdalommal a magány érzésével, inkább elfojtják a régit és befogadják az újat. Általánosító és kissé kekeckedő mondás csak az érdekesség kedvéért mesélem el, félre értés ne essék nem azononosulok vele, mert a nőknek csak egy részére jellemző, (tehát emiatt kéretik nem lepontozni csak érdekességből mesélem)

A nők olyanok mint a majmok. Nem eresztik el az egyik ágat, csak ha már megvan a másik. :)

2012. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én készen állnék már egy új kapcsolatra,a régit lezártam,sírtam szenvedem egy ideig.De mára már teljesen jól vagyok.:)Ő nekem már nem kellene úgy,mint pár.

Nekem már csak a társasága hiányzik,hogy néha beszéljünk,mert attól,hogy a kapcsolat nem működött még lehetnénk jóban.Szépen is váltunk el.Úgy volt,hogy még fogunk beszélni ha teljesen lezárjuk magunkban a dolgokat.

Én kerestem őt egy hónappal a szakítás után,beszélgettünk.Kérdezte zavarna-e ha néha keresne.Mondtam nem,szivesen beszélgetnék vele.Én már lezártam ezt az egészet.De azóta se keresett.Sőt,azóta kb fel se jön oda,ahol tudnánk beszélni egymással...Pedig mielőtt nem kerestem folyton fent volt,még olyankor is mikor előtte sosem.Pl péntek délután,szombaton is.Ezeken a napokon mikor még együtt voltunk sose volt fent.

Most meg,se kép se hang.Nem úgy néz ki,mint aki barátkozni szeretne velem.Hát nem értem.Pedig ő inkább akart haverkodni mint én.

2012. aug. 30. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!