Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (párkapcsolati...

Baranka kérdése:

Mit tegyek? (párkapcsolati probléma)

Figyelt kérdés
Kiderült a páromról , hogy a kapcsolatunk elején meglopta szüleit és az én mostohaapám. (Párom hisz a jósoknak, médiumoknak stb) Egy ilyen hibába esett bele egy jósnő megzsarolta (hogy a családjának baja ha nem ad ékszereket) és ő eleget tett ennek a "kérésnek". Nagyon csalódtam benne. Már nem bízom benne. Mit tegyek? Ha az eszemre hallgatnék elhagynám ha a szívemre akkor vele maradnék. Mit tegyek?

2012. okt. 4. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Jósolok én neked, nem kell érte ékszer: meg fogsz bolondulni ha mellette maradsz. Hihetetlen, hogy 2012-ben ilyen emberek élnek. Olyanok mint ő és olyanok mint te.
2012. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hallgass az eszedre
2012. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer hisz ilyen jósoknak, és belekeveredik ilyen balhéba, mi a garancia, hogy máskor nem fog? Én a saját jól felfogott érdekeben szakítanék.
2012. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ááá menekülj....ez nagyon gáz...már a lopás is, és hogy ennyire hisz....
2012. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 4. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hisz a jósoknak, akkor mi lesz később? Akkor hinni fog az utcán kéregetőnek mert "beteg és egy halom éhes szájat etet otthon", hinni fog az itt a piros hol a piros játéknak, hinni fog a biztosítási ügynököknek és a csalóknak. Szóval amint valaki megérzi, hogy ilyenekben hisz, simán ki fogják tudni használni.

Szerintem hagyd ott, rémesem buta ember lehet az ilyen, ráadásul a saját családját és a Tiedet is meglopta!

2012. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan nagy dolog,én ezért nem hagynám el.Gyakorlatilag csak a családját védteXD
2012. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel ez már a többedik olyan kérdésed, amiben indokot keresel arra, hogy kirakd a párodat, ezért a tanácsom az, hogy váljatok el.

Minden problémát meg lehet kezelni, megoldani, ha mindkét fél akarja. Te nem akarod, mert már sokadjára írsz olyan kérdést, amiben a párod negatívumait hangsúlyozod!

2012. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!