Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen, amikor...

Miért vagyok ilyen, amikor anya nem így nevelt?

Figyelt kérdés
Anya egyedül nevelt,mert apukámmal 5 éves koromban elváltak.Nem éltünk soha nagy lábon,de próbált mindent megadni nekem,amit csak tudott.Viszont én 18 éves koromban kapcsolatba kezdtem egy nálam idősebb,családos férfival.Nem ez volt életem legbölcsebb döntése,de teljesen beleszerettem.Ő pedig esélyt adott arra,hogy egy jobb életem legyen,rendszeresen pénzt adott,elvitt vásárolni vagy ajándékokat adott.Örültem neki,mert bármit megvehettem magamnak,olyan helyekre mehettem,ahová sosem gondoltam,hogy eljutok és ez az egész a mai napig tart.Anyával már alig beszélek,mert szerinte ez nem helyes,de engem nem zavar ez a helyzet.Sőt,örülök,hogy nem kell dolgoznom és azt csinálok,amit szeretnék.
2012. okt. 4. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Örülsz, hogy nem kell dolgozni, sőt még van mit költeni. ez így most neked remek, de mi lesz, ha vége lesz, mert előbb utóbb vége lesz és akkor bizony fájni fog. Munka és pénz nélkül, szülőkorban nem lesz egyszerű.

Téged egyáltalán nem zavar, hogy nem szeretnek, hogy pénzzel megvehető vagy? Nem kell egy olyan párkapcsolat, ahol tiszta szerelem van anyagiak nélkül, ahol nem egy kitartott vagy? Nem szeretnél egyszer egy gyereket?

Igen jogosan ítélnek el az emberek, mert ez is a qrvaság egy formája, akárhogy is szépíti az ember, és ezt anyud is tudja és valamilyen szinten ő szégyenkezik a te életmódod miatt.

2012. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Most a válaszolók többsége előadja az álszentet.. ugyan, ki nem díjazná, ha rossz körülmények között nőtt fel, azt, hogy valaki gondoskodik róla és megkapja azt, amiben más lány élete első percétől él, különösen ha nem csak a pénze vonz az illetőnek?!


Ilyen világot élünk, a pénz dominál és anélkül már nagyon nehéz boldogulni, sőt..


Az, hogy az anyukád nem örül neki, hát volna olyan anyuka, aki ki is tagadna! Majd átvészelitek ezt az időszakot! Értsd meg az ő nézőpontját is!


Ne alapozz erre az emberre, kezdj el tanulni vagy valami vállalkozást indítani, ha úgy érzed menne vagy érdekel!


Hiszem azt, hogy minden ember okkal kerül be az életünkbe, lehet , hogy ő csak azért, hogy tapasztaltabb legyél és megtanulj dolgokat, de lehet, hogy épp a segítsége miatt!


Soha ne élj vissza a helyzettel és ne kényelmesedj el, ez csak egy átmeneti állapot!

2012. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem anyukád nevelt így, hanem apukád, a hiányával... Én is ismerek ilyen lányt, nagyon rossz volt a kapcsolata az apjával a szülei válása után, és most egy pasija van, aki 2x annyi idős, mint ő... mondjuk ott legalább elvált a pasi (nem miatta, hanem korábban) de csak szenved mellette, mert ő se érzi ezt normálisnak... Ilyenkor a természetes folyamat az, hogy mellette nősz fel, ahogy apád mellett kellett volna, aztán amikor kifutotta magát ez a kapcsolat, akkor beleszeretsz egy korban hozzád illő fiúba, immár felnőtt, egyenrangú partnerként.

ja, a lány, akit említettem, emellett egyetemre jár és dolgozik, szóval valamit te is kezdj az életeddel, mert ez nem tart örökké. Ha témyleg szeret a pali, akkor nem fog meggátolni ebben, de ha direkt függő helyzetbe akar hozni, akkor menekülj most.

2012. okt. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!