Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alszent dolognak tartom, ti...

Alszent dolognak tartom, ti mit gondolotok errol?

Figyelt kérdés

Apukam harom evvel ezelott meghalt. A szuleim hazasaga nagyon rossz volt. Anyam kb tiz eve megismerkedett egy nos, csalados ferfival es a szeretoje lett. Ezert a hazasaguknak vege lett, nem valtak el, egy hazaban de kulon szobaban laktak. Apukam beteg volt sziv es vernyomas problemai lettek, belebetegedett a helyzetbe. En mentem vele orvoshoz, korhazba. Van meg ket testverem de ok inkabb anya gazdag szeretojevel mentek ossze-vissza mert az megvasarolta a szeretettuket!

Most, hogy apum mar nem el, folyton mondjak mindenkinek, hogy karacsonykor, halottak napjan es apum szulinapjan kimennek hozza a temetobe. Amig elt egy szelet csokit sem adtak neki a szulinapjan!

Apukam, tanar volt mondhatni az utolso napig dolgozott, csendes, kedves ember volt, sosem felejtkezett meg rolunk /szulinap, nonap, stb../ kereste a tarsasguk, de ok erdei seta helyett, hosszuhetvegere mentek a masik pasival.

Miert csinaljak most akkor ezt??


2012. okt. 4. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sok ember csak akkor jön rá kit/mit veszített el, amikor már nincsen mellette...
2012. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert most fogták fel, hogy mekkora hülyék voltak.
2012. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Dolgozik a lelkiismeretük és veszettül bűntudatuk lehet... csak hát már késő! Az embereket életükben kell megbecsülni, most már hiába járnak a sírjához vezekelni...
2012. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szomorú..tényleg álszent dolog, én ezt nem tudnám megtenni, mondjuk nekem már rég elváltak a szüleim és anyut szeretem jobban, de mondjuk el se tudnám képzelni, hogy apám beállít egy gazdag nővel és emiatt inkább az őr társaságát keressem, mint az édesanyámét. Ez apukádnak is szörnyű érzés lehetett és elhiszem, hogy fáj.

Ha nem vagy velük túl jóban, én a helyedben azért az ismerősöket felvilágosítanám arról, hogy mégsem olyan szentek ám a testvéreid.

2012. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy a szüleid házassága azért volt rossz mert az anyád máskor is félrelépett
2012. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert az emberek képmutatóak. Nem azért mennek ki a temetőbe, mert bármit is jelentene számukra, hanem képmutatásból.
2012. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Bárhogy is érzed, ne hangoztasd a véleményed. Ne ítélkezz, hogy ne ítéltess. Lényeg, hogy te minden tőled telhetőt megtettél és nyugodt lelkiismerettel búcsúztál el édesapádtól. Lehet a többiek egy olyan dolog miatt ilyenek, amiről te nem tudsz, és megmagyarázná az egészet.
2012. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megértelek téged, de leültél már anyukáddal beszélgetni a dolgokról? Nem minden szituáció az, aminek látszik! Lehet, hogy sok minden történ, amiről te nem is tudsz és talán nem is fogsz már.


Kérdezd meg azért az anyukádat, hogy ha eddig nem törődött vele, most miért mennek a temetőbe? Próbálj te is megértő lenni és mindenki nézőpontját elfogadni, az élet sokszor nem egyszerű helyzeteket hoz!


Kitartást neked!

2012. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az előttem írónak igaza van.Lehet hogy te sok dologról nem tudsz .Beszélgess erről anyukáddal.

De tényleg ne vess senkire se követ,nem tudhatód mit érez a lelke mélyén!!!!

2012. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mamám is mindig mondta: "Életemben látogassatok, ne a síromra vigyetek virágot!"
2012. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!