Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy szakítottatok,...

Volt már hogy szakítottatok, de aztán békültetek?

Figyelt kérdés
1-2 hónap után elmúlt a harag és újra összejöttetek?
2012. okt. 4. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Annak a híve vagyok, hogy ami egyszer nem működött az 2 hónap szüneteltetés után se fog..
2012. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3 nap után nem bírtuk egymás nélkül...


Azt mondják, hogy nem jó a felmelegített töltött káposzta sem. De néha el kell engedni valakit, hogy aztán újra egymásraleljetek.

De vigyázz, mert ha csak azért jöttetek össze újra, mert nem volt más, vagy mert egyedül éreztétek magatokat és akkor mindegy, csak legyen valaki, az nem jó!!

Szurkolok nektek!:)

2012. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A lényeg,hogy neki el kellett 4000 km-re innen,mert a családja kirakta otthonról és nem volt hol laknia.

De munkája se,így mivel nem tudott hazaadni pénzt ide nem jöhetett.


Ott messze dolgozott,csak chatelni tudtunk, mindig félreértettük egymást és 2 hét alatt oda fajult a dolog hogy szakítottam.


2 hónapja történt ez, haza kellett jönnie mert átvágták külföldön,az apja visszafogadta.


Most megint keres... de nem tudom hogy mi legyen..

2012. okt. 4. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Régebben volt. Két év után szakítottunk, aztán kis idő múlva még összejártunk szexelni, mert az jó volt mindig. Mondjuk az nem tartott sokáig, csak kb fél évig, mert semmi magánélet nem lehetett mellette. Aztán végleg szétmentünk.
2012. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jóban, rosszban. Nem tudott pénzt adni, ezért nem mehetett hozzád? Hát Így sok értelme nincs is.
2012. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Anyukám házában élek,én még tanulok,haza nem igazán tudok adni még pénzt. Anyu pedig egy keresetből nem tud 3 embert eltartani.
2012. okt. 4. 16:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy tökéletes kapcsolat volt,össze akartunk 3 hónap múlva költözni,csak ugye munkanélküli volt.
2012. okt. 4. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Te életed békülj ha úgy érzed ,vele akarsz lenni,Őt akarod.

Nekem nem vált be a békülés,de biztos vannak akiknek meg igen.

2012. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy annyira nagyon tökéletes kapcsolat nem mehetett volna tönkre 2 hét alatt... Ha pedig szerettétek volna eléggé egymást, akkor a távolság se lehetett volna probléma. Én ezeket tapasztalatból mondom neked, mert én 3.5 évig éltem távkapcsolatban mire sikerült eljutnunk oda, hogy összeköltözünk. Viszont mi soha nem szakítottunk, pedig nem volt egy leányálom ezt végig csinálni.
2012. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az volt a baj,hogy nagyon feszültek voltunk mindketten, beláthatatlan volt az ideje,hogy mikor jön haza onnan... egy nagyon veszélyes országból
2012. okt. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!