Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan féltékeny ennyi miatt...

Jogosan féltékeny ennyi miatt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy kollégámat(aki nő) elviszem munkába, hiszen úgy is útba esik, megkért rá, ennyi a történet, nem akarok tőle semmit, szeretem a barátnőmet, nem csalnám meg soha, elmondtam ezt neki mivel mindig őszinte vagyok vele, és úgy kiborult, hogy beszélni sem akar velem, szerintem túlreagálja, ti mit gondoltok?
2012. okt. 4. 17:52
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
értem én a nők trükkjeit, akár ez is lehet egy trükk ha kiszemelt engem, DE engem akkor sem érdekel és lepattintom, olyan zavaró, hogy a telefont sem veszi fel:( így jár az őszinte férfi...
2012. okt. 4. 18:13
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé túlreagálta a dolgot. Na persze megértem, hogy féltékeny, de ilyen jelenetet rendezni nem kicsit túlzás. Fogalmam sincs mit tehetnél, azon kívül, hogy hívogatod. Esetleg próbálkozz meg azzal, hogy nem keresed egy teljes napig, vagy kettőig, és majd akkor meg fogja unni, és megkeres téged ő.
2012. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Red, a válaszaid miatt, most már igazán kíváncsi lennék a Te történetedre is. Remélem egyszer, majd felteszel róla egy kérdést.



Egyáltalán nem jogos a féltékenység. Örülnie kéne, hogy segítőkész, jó ember vagy.

2012. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomtasd ki ezeket a hozzászólásokat és küld el neki postán! Hátha elgondolkozik, hogy egy hisztis ...
2012. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemet néha (havonta 5-6 alkalommal) hozza haza egy kolleginája, mert majdnem egy helyen lakunk és a szomszéd városban dolgoznak. Én ennek örülök, mert így a férjem hamarabb hazaér. Amúgy is egész nap nőkkel van körülvéve, szerintem nincs ebben semmi, csak egy szívesség. A barátnőd túlreagálja ezt, nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de szerintem egy érett nő nem hisztizik ilyenért, mert felesleges.
2012. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Valahol megértem, de azért túlzásokba esik.
2012. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
24 éves, most lecseszett telefonban, hogy milyen vagyok, hogy minden idiótát "taxizok" és nekem kell magam rosszul érezni ez miatt.Kár volt elmondani neki.
2012. okt. 4. 19:40
 18/32 anonim ***** válasza:
49%
Kár, hogy még a barátnőd. Ha nem írtad volna azt hittem volna hogy a 13 éves húgod....
2012. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%
Én is megértem valamilyen szinten, mert én is elég féltékeny típus vagyok sajnos, de azért heti egy alkalomért talán nem harapnám le a párom fejét. :) Ha csak nem több órát autóztok együtt! :D
2012. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
féltékeny típus....de miért?Nem csalom meg akkor meg miért féltékeny?Vele vagyok és nem más nővel járok, az egy dolog, hogy nők közt dolgozom.Mi a megoldás erre a nagy féltékenységre?
2012. okt. 4. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!