Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan féltékeny ennyi miatt...

Jogosan féltékeny ennyi miatt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy kollégámat(aki nő) elviszem munkába, hiszen úgy is útba esik, megkért rá, ennyi a történet, nem akarok tőle semmit, szeretem a barátnőmet, nem csalnám meg soha, elmondtam ezt neki mivel mindig őszinte vagyok vele, és úgy kiborult, hogy beszélni sem akar velem, szerintem túlreagálja, ti mit gondoltok?
2012. okt. 4. 17:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi... Mondjuk nálunk volt némi oka annak, hogy kialakult ez bennem és viták is vannak rendesen, de a féltékenység az féltékenység. Ha egyszer egy nő valamit a fejébe vesz... Nekem az segít egy kicsit, ha ilyenkor nem kiakad a párom, hanem a szemembe néz, hozzám ér és elmondja, hogy neki nem kell más, csak én, szeret, blabla. Ilyenkor egy kicsit megnyugszik a lelkem, de sajnos ez csak ideig óráig tart.
2012. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs olyan, hogy féltékeny típus. Az a nő, aki a bolhából is elefántot csinál és ilyenekért hisztizik, nem bízik se magában (abban, hogy elég vonzó és hogy szereti a párja), sem a párjában (hogy az elég hűséges). Ez később elég komoly probléma lehet, főleg, ha te ilyen segítőkész, társasági ember vagy. Gondolom, ha egy srácot vinnél, nem lenne semmi baja... Vagy, ha egy 50-es nő lenne az illető. Persze van egy egészséges féltékenység, de az ilyen szintű hiszti már nem fér ebbe bele.
2012. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

inkább önbizalomhiánya lehet, mindig szidja a testét:/

Tényleg, ha egy fiú lenne akkor nem csinálná ezt.

2012. okt. 4. 21:27
 24/32 anonim ***** válasza:

a féltékeny típus nálam = a hisztis pitsa típussal.

nekem annyira ciki lenne már saját magam előtt is, ha ilyenekért jelenetet rendeznék, hogy nem teszem. még ha meg is van bennem a drámázási hajlam.


nos, nyugodtan mondd meg a barátnődnek, hogy ha meg akarnád húzni a kedves a kolléganőt, akkor inkább elhallgatnád, hogy fuvarozgatod. mert az a gyanús, ami nem gyanús. tehát nem keltenél benne gyanút feleslegesen, ha vaj lenne a füled mögött.

erre én már bőven rájöttem 24 éves koromra, úgy látszik a barátnőd még nem...

2012. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%

Az lyen hisztis embrek azt érik el, hogy valóban megcsalják őket. Egyik nap már annyira fel fog k*rni agyilag, hogy ha nem is a kolléganőddel, hanem egy örömlánnyal fogod megcsalni. Majd meglátod.


Az ilyen hisztis nők zsarnokok, csak a saját érzelmük a fontos, a másiké nem, ráadásul érzelmileg is alulfejlettek. Mivel 24 éves, ilyen marad.

2012. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a 24-esnek nagyon igaza van. Egy másk megvilágítás: "aki bűnözőnek akar látszani, az nem bűnöző, hiszen az igazi bűnöző nem akar bünözőnek látszani, különben nem tudna bűnözni" - idézet Hajós Andrástól a Heti Hetesből (aki egyébként zseni, nagyon nagyon magas az intelligenciája és érzelmileg is nagyon fejlett).
2012. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha neked meg annyi eszed van, hogy egy ilyen nővel vagy komoly kapcsolatban, akkor meg is érdemled :) Egy kapcsolatnak a kölcsönös bizalomról és tiszteletről kellene szólnia, különben semmi értelme a "komoly" kapcsolatnak. Ennyi erővel sose beszélhetsz ellenkező neművel, mert a nőd folyton hisztizni fog :) nem semmi... de ha neked ez kell, hát csak rajta. Megjegyzem, ha emiatt így viselkedik, mit fog tenni más komoly kérdésekben, de ha vele maradsz, szintén a te hibád lesz, hiszen számíthatsz rá. Ez mindaddig folyik, amíg türelmed van hozzá. de miután jön egy két gyerek és eltelik jópár év, garantálom, hogy fent leszel egy társkeresőn és szeretőt fogsz keresni, a gyerkeidet viszont nem akarod elhagyni, úgyhogy benne leszel egy elég zavaros életben... Elég sok pasival ismerkedtem, aki ilyen helyzetben van, úgyhogy tudom miről beszélek :) szóval csak okosan


35/N

2012. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
17%

Jogos a hisztije.


nálunk is van 2-3 csaj aki furikáztatja magát,könnyen d.ghatóak, mi ugyanott dolgozunk párommal,nem is megy a közelükbe csak ha muszáj,tudja hogy oltári hisztt csapnék ha furikázná őket.

fizeti a cég a bérletet,tegyék fel a hátsójukat a buszra.

2012. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

utolsó...sajnálom a párodat:(:(:(:( rossz lehet a rövid póráz...vagy a ketrec....

24L

2012. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%

10:01 vagyok


Nem kell sajnálni,boldog igy is.Ő se szeretné hogy engem hurcolásszon bárki,én se hogy ő más nőt.Nekünk igy természetes.

14 éve vagyunk házasok,sosem féltékenykedtünk,valószinű mert egyikünk se adott pici okot se.

Mi így vagyunk boldogak.


A kérdező párja igy igy lenne boldog.

2012. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!