Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó apámnak ha lelkileg...

Miért jó apámnak ha lelkileg terrorizál?

Figyelt kérdés
Állandóan csak üvölt velem ha nem csinálok jól valamit. Midig azt mondogatja nekem, hogy én semmihez sem értek, nem lehet rám bízni semmit, az álmában se jöjjek elő, nem lesz belőlem semmi stb. Sajnos anyukámat már régen tönkretette lelkileg szegény nem bírta tovább és öngyilkos lett. Velem is ezt akarja csinálni. Elköltözni nem tudok nincs pénzem albérletre pedig már szívesen elmennék itthonról. Egyszerűen utálok itthon lenni, ha valamiért megyek a városba későbbi busszal megyek haza csak,hogy ne kelljen hamar itthon lennem. 20/L
2012. okt. 5. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitartas, nemsokaig laksz meg ott. Koltozesed utan mar ez a sajnalatoson alap problemad megszunik. Engem is megterrorizaltak, a mai napig jarok miatta dokihoz, pedig tanult szuleim voltak, en is tanulok, szoval senki nem nezte ki a csodas csaladbol, hogy mi is van otthon valojaban, es ez volt a lenyeg... 25/L
2012. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem beteg..minnél előbb lépjél le tőle,nincs vki aki albérletben lakik és beszállnál hozzá?tanulsz?dolgozol?hasonló volt a helyzetem,csak engem 2-en szadiztak,anyuval..én 18 évesen leléptem
2012. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
El tudnál költözni. Barátokkal esetleg összeállni egy albérletre?
2012. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem tudja másként kiüvölteni magából az anya- és nőgyűlöletét. Csókoltatom az anyját, de ezzel nyílván nem mégy semmire.


Tényleg nagyon jó volna, ha minél előbb elhúznál otthonról, mert nagyon sok szemetet tesz a nyakadba. Minél tovább ragaszd otthon, annál nagyobb lesz a szeméthegy, és annál cselkevésképtelenebbé leszel az önbizalomtörése miatt.


Ha leléptél, akkor irány azonnal egy ifj. pszichológus vagy pszichiáter. Nem elég ugyanis "nem ott lenni", elmenekülni fizikailag, bevágni magad mögött az ajtót, azok a mocskok, amelyeket a lelkedben már most cipelsz apád miatt és az édesanyád halála miatt, nem fognak csak úgy eltűnni. Ahhoz szaksegítség kell, és minél előbb!


És el tudsz költözni, csak akarni kell! Én megcsináltam, peidg a te apád az enyémhez képest egy kifejezett jó embernek tűnik. :(

2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mentális betegség - amit támogat a kultúránk, mert azt tanítja, hogy a férfiak megengedhetik maguknak, hogy a nőkkel így bánjanak.

Ezért csak kevesen kapnak észbe, hogy valami baj van velük, mert a társadalom nem fejezi ki rosszallását eléggé.

2012. okt. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!