Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok volna erre?...

Hogy reagáltatok volna erre? Mit tennétek ezután?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom.Tegnapelőtt,mikor mentem haza,láttam,hogy a szobatársam hétkor aludt már-Aztán hirtelen kifutott,és pszichopata módjára bevágta az ajtót.Kérdeztem tőle mi baja van,először nem szólt semmit.Azán kiabált velem,csúnyán beszélt,hogy ő miattam nincs kialudva 2 hete,mert én korán járok iskolába,korán kelek suli miatt,s szerinte egy iskolásnak kilnecig aludni kéne.De ha nekem fél nyolctól van előadásom,nem aludhatok kilencig,meg a szobatársamat sem zavarom,ha korán kelek.Ellenben a szobatársam éjjel egykor jár aludni,mert addig netezik telefonál,egész éjjel megy neki a rádió,még nappal is,ami miatt én tényleg nem tudok tanulni,s hidegben nyitott ablaknál alszik,főútnál lakunk.nagyon behallatszik kitárt ablaknál a zaj...
2012. okt. 6. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én keresnék más albérletet. Rengeteg társbérlet van. Aztán ennyi.
2012. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem simán vágd a fejéhez, hogy az ő hibája, ha továbbra sem javul a helyzet simán keress másik albérletet ;)
2012. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is másik albérlet után néznék, így nem lehet hosszú távon megmaradni.
2012. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őt zavarja, hogy te korán kelsz, téged meg az zavar, hogy hajnalig hangoskodik. Keressetek egy hasonló "párt", akik szintén ezzel küzdenek. Te átköltözöl a korán kelőhöz, az éjjeli bagoly meg átköltözik a te szobatársadhoz.
2012. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
más lakást keresek
2012. okt. 6. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!