Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagáltatok volna?

Ti erre mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Tegnap zsíros kenyeret ettem és egy kis fokhagyma granulátumot szórtam rá... Utána voltam fogat mosni. A férjem hazajött, megebédelt, aztán lepihent egy kicsit és én is odamentem hozzá.


Erre ilyet szól nekem röhögve, hogy nem-e akarok átmenni az én felemre mert olyan szaga van a számnak, mint a klotyónak, amit 3 napja nem húztak le. Hát mondom marha kedves vagy... Kérdeztem, hogy most ezt komolyan mondja? Azt mondta igen, és ha lehet most inkább ne beszéljek hozzá ilyen közelről amíg ez a szag nem mérséklődik..


Szóval, inkább nem is szóltam hozzá reggelig, nehogy szegény fulladásos halált haljon miattam, aztán most megsértődött, hogy én nem beszélek vele.


Most ti ehhez mit szólnátok? Ő akarta, hogy ne beszéljek, aztán még neki áll feljebb?!


2012. szept. 18. 12:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Én ilyeneken nem sz.rakodnék, elküldeném a p.csába, hogy gondolkozzon el miket mondd.

Gondolom ő még soha nem evett fokhagymát zsíros kenyérrel.


Ne hagyd magad, vagy ha hagyod, akkor ne csodálkozz.

2012. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem kicsit hisztis vagy. Te sem reagáltál volna másképp.
2012. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Elég alpári stílusa volt a férjednek, ebben igazad van. Abban is, hogy ha az ember szereti a fokhagymát, akkor egyen.

Magamba nézve viszont tudom, hogy megőrülök, ha valaki tömény fokhagymás kaját eszik és hosszabb távon egy levegőt kell szívnom vele. Engem rettenetesen irritál és tényleg nagyon büdös. Persze ez csak a magányvéleményem.


Szóval szerintem egyél, de ha lehet ilyenkor egy darabig kerüld a közvetlen kontaktust, ha a férjed ennyire zavarja.

2012. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
elintéztem volna humorral, viccesen. kicsit túlreagálod ezt az egészet.
2012. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
- magánvéleményem -
2012. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
Az egész sztorinak semmi jelentősége.
2012. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is vannak ilyen beszólások, de csak viccből, lazán. Ilyenkor szoktam visszamondani, hogy : na drágám, reggelente te sem rózsavíz illatot szuszogsz ám felém, mégsem szoktalak lehányni :P
2012. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, inkább nem is szóltam hozzá reggelig, nehogy szegény fulladásos halált haljon miattam"


Kb. ilyet kellett volna neki is mondanod.:)

Mondjuk nekem mondta az orvos, hogy vérnyomásomra gyakran kell fokhagymát fogyasztanom. És én szoktam is, de olyankor mindketten eszünk.

2012. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
33%

Mekkora egy paraj egy hapsi!!!

Biztos jól leordítottam volna a fejét!Kapott volna akkora három napos klotyót, hogy míg él nem felejti!!


Basszuskulcs de felhúztam magam....hogy lehet valaki ilyen?


Az én temperamentumomtól idegen a nyugalom és a higgadt beszélgetés egy ehhez hasonló (Ő akarta, hogy ne beszéljek, aztán még neki áll feljebb?!) szituban, szóval én tuti veszekednék meg ordibálnék vele, amint meglátom hogy húzgálja a száját.Vagy beszólogat.

Nekem ne játssza a sértődött pimadonnát, mikor ő bántott meg engem!

2012. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
jól van utolsó, nyugodjál meg.
2012. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!