Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy anya lehetsége...

Szerintetek egy anya lehetséges hogy féltékeny a saját lánya fiatalságára?

Figyelt kérdés
Az anya-lànya kapcsolat viszont soha nem volt meg köztük.
2012. okt. 6. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos létezik ilyen. De ahogy le is írtad mivel soha nem volt normális kötődés közöttük a kapcsolatuk soha nem lesz olyan, amilyennek normális esetben lennie kell!
2012. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogyne! Gondolom főleg akkor lehet ez, ha a lány vagy szebb, mint ő volt, vagy nagyon hasonlít rá.
2012. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges, de ez szerintem nem normális dolog. Gondolom az anyuka fiatalon nagyon szép és csinos volt, mindenki dicsérte, aztán megöregedett és ma már csak a lányának bókolnak. Nem féltékenykednie kellene, hanem büszkén kihúzni magát, hogy "az én lányom".

Vannak olyan nők, akik nem képesek elfogadni, hogy megöregedtek, pedig ez egy természetes folyamat.

2012. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szerintem ne szembesíts ezzel anyádat, majd elmúlik.
2012. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Rengeteg szülő féltékeny a gyerekére, és ha nem is direkt, de úgy alakítja a dolgokat, hogy lehetőleg ne is legyen jobb nála a gyerek semmiben.
2012. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
79%
Sajnos, lehet. Bár szerintem ez nem normális, de tudom, hogy létezik ilyen. Próbáld meg figyelmen kívül ezt a megérzésedet, ne erősítsd magadban. Okosan, józan ésszel próbáld meg szemlélni a dolgokat, bár nem írtad meg, hogy hány éves vagy, gondolom, hogy 14-16 közötti lehetsz. Azért az is elgondolkodtató, hogy sose volt anya-lánya kapcsolat. Házasságban él édesanyád? Ha igen, akkor édesapáddal? Ezek is sok mindenre választ adnának. 43/N
2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam már ilyennel. Kis korkülönbség 820 év9 volt kettejük között és az anyának rövid és zavaros kapcsolatai voltak.Amikor én a lányával jártam, sokkal többet törődtem vele, mint az anyjával bármelyik barátja. Ezt ő úgy bosszulta meg, hogy minden lehetséges módon keresztbe tett nekünk. Amikor az ő kapcsolata éppen rendben volt, akkor nem is volt velünk semmi baja. Plusz gyakran megvádolta a lányát, hogy az éppen aktuális pasijára hajt, holott semmi nem volt igaz belőle.
2012. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!