Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölök otthon lenni, mit...

Gyűlölök otthon lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,világéletemben én voltam anyám és nevelőapám szemében a fekete bárány,de nem értem miért.

Idén szeptembertől kollégiumba járok,anyumék elváltak.

Ha hazajövök akkor is csak veszekedés,veszekedés.

A testvérem is kollégista,de ő az ország másik felében.

A bátyám is ezért lett kollégista,mert nem bírta otthon.

Mindenért én vagyok a hibás,kiabálnak velem,persze vannak itt is hullámvölgyek,hogy néha jól kijövünk,de ebből egyre kevesebb van..Azon gondolkozok hogy elköltözök apumhoz,de apumat gyűlölöm.Ott se volt a születésemnél,és nem hitte el hogy az övé vagyok,csak amikor anyumhoz bement,1 nappal a szülés után,és hasonlítottam rá.

Onnantól én lettem a szeme fénye,és nem akar elhagyni..

De annyira gyűlölök otthon lenni,hogy inkább apumhoz költöznék.De akkor a tesóm egyedül maradna anyummal és nevelő apummal...Azt pedig nem bírnám elviselni,hogy egyedül hagytam.A szüleimmel nem tudom megbeszélni,már párszor felhoztam a témát,hogy mindenért minket hibáztatnak,de amit a nevelőapám csinál,ugyanezt vagy rám kenik,vagy anyu nem is törődik azzal,csak amit szerinte mi csinálunk.Erre mindig elgondolkodott,és pár napig emlékezett rá,aztán ugyanez a körforgás tart még mostanig is..Már néha öngyilkos akarok lenni,mert úgy érzem minden az én hibám,meg se kellett volna születnem,sokszor felvágtam már a kezem,de ők sose látták a sebeket..

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Nem tudok mit csinálni!

Köszönöm! 15/L



2012. okt. 7. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot nagyon gyorsan felejtsd el!Rengeteg jó dolog vár még rád az életben.Nem ér semmi annyit,hogy eldobd az életedet.Én is akartam már öngyilkos lenni.Tudom,hogy miről beszélek.Azt tudom tanácsolni,hogy próbálj nem foglalkozni azzal amit a fejedhez vágnak.Tudom,hogy nem könnyű de ha látják,hogy nem reagálsz akkor abbahagyják.Csak a saját lelki feszültségüket hárítják rád azért,hogy téged is kiborítsanak.Ha kollégiumban élsz akkor nem kell annyi időt velük töltened.Így talán kicsit könnyebb lesz a dolog.De azért a koleszban is vannak durva dolgok(alkohol,drog,bulik,sex dögivel)ezektől óvakodj.Én azt tanácsolnám még,hogy imádkozz.Mindegy,hogy hiszel Istenben vagy nem.Ha komolyan segítségre van szükséged akkor ez a legjobb megoldás.Miatyánk szövegét neten is meglehet találni.Isten mindenkit meghallgat és segíteni is fog.Nekem már rengeteget segített az utóbbi években.Legyél erős és tarts ki!Isten sok szenvedést és akadályt állít az ember útjába,de mindig megadja hozzá az erőt is amivel túlélheted ezeket.
2012. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!