Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu mindentől eltilt és...

Anyu mindentől eltilt és büntetésbe vagyok. Nem ért meg. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és csinátlam mostanában egy-két hülyeséget amit nem kellett volna..hazajöttem egyszer részegen és elmondtam anyunak hogy nemrég lefeküdtem a barátommal,ezen teljesen kiakadt..jó tényleg nem szép hogy egy 16 éves lány részeg de szeirntem midnenki csinál hülyeséget.Anyuval megprobáltam ezt megbesszélni de nem is érdkeli és midnenap fél9re hazakell járnom oránként hazakell mennem bejeentkezni és nem mehetek el sehová bulizni semmien szorakozo helyre bár ez már régóta igyvan.Ráadásul még barátnőmnél sme aludhatok ott ennyire emgakar óvni midnentől és ez nekem már nagyon rossz így.Ráadásul ez nemcsak az anyu szerinti felelőtlenségem miatt van hanem mert szerinte 16 éves kis hugyos vagyok és nem nekem valok a bulik és az este 10 orai csavargás de hát a 16 évesek nagy része bulizik ha nemis hajnalig de elmehetnek én pedig buliba is max 10ig mehettem el.Mitcsináljak hogy megértse nem vagyok már gyerek és más világban élek mint amiben ö élt ennyi idősen? Mitcsináljak hogy bizzon bennem? hiába csinálom azt amit mond öt nemérdekli aztmondja nem lehet bennem megbizni de nemis ad egy esélyt hogy megváltozhassak. :(
2008. máj. 19. 15:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
én 16 éves fiú vagyok! és sokszor voltam már részeg amire nemvok büszke! de mikor nagyon kész vagyok akkoris annyi erőt összetudok szedni hogy anyámék ne vágják le hogy részeg vagyok! Amúgymeg tényleg nem kellett volna elmondanod anyudnak hogy lefeküdtél a pasiddal! AMúgy csak azért haragszik rád az anyukád mert rájött hogy a pici lánya már nem is pici és hogy már nem az aki régen volt és ezt sajnálja! neharagudj de megértem a büntetést! Meg az anyukád azt hiszi hogy, hogyha a bnődnél alszol azzal is csak kiakarnád jáccani őt hogy elmehess bulizni! Kicsit vegyél visszább és akkor anyukád is lenyugszik!
2009. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!