Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Orvoshoz megyek, mert egészség...

Orvoshoz megyek, mert egészségügyi problémáim vannak. Mit mondjak a szüleiknek? (lenn)

Figyelt kérdés

Sajnos csak későestére kaptam időpontot.

Szüleimnek nem akarom elmondani, hogy orvoshoz megyek,ugyanis a problémámból viccet csináltak, ami elég rosszul esett. Szóval elhatároztam,hogy nem fogok nekik szólni, nem akarom megkapni megint az 'idióta hipochonder' megjegyzést.


Valami jó ötlet, hogy mit mondhatnék?

Nem jó a "barátnőmhöz megyek" szöveg sajnos. :(


2012. okt. 9. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elmész sétálni... hány éves vagy?
2012. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni jársz mond, hogy túlóráznod kell!
2012. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Sajnos 22:00-ig biztos várni fogok... Akkor meg már sötét is lesz, szóval a sétálós ötlet sem túl jó. :(


19 vagyok.

2012. okt. 9. 17:45
 4/21 A kérdező kommentje:
A túlórázás sem jó, 18:00-ig dolgozom és utazással sem megy el sok idő. Sőt, semennyi se. :(
2012. okt. 9. 17:46
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma szabadnapos vagyok.
2012. okt. 9. 17:47
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősökkel találkozol, és beültök vhova beszélgetni?
2012. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az ismerősökkel való találkozás még jó is lenne,de sajnos a korombeli barátnőim távol laknak (ha ide utaznának,a rossz közlekedés miatt nálam kéne, hogy aludjanak), akik meg itt vannak a közelben, azok mind családosak és kicsit fura lenne, ha éjfélig velük lennék. :(
2012. okt. 9. 17:54
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem te nem is dokihoz mész.22kor ki fogad?nah meg éjfélig...
2012. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Várakozni kell annyit...
2012. okt. 9. 17:59
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Neked semmi nem jó, komolyan....

Mondd, hogy találkozol egyik barátnőddel. Magyarázkodni meg nem kell, ha rákérdeznek hogy megy haza, mondd, hogy majd ő megoldja. Nem kell minden részletbe belemenni, mondd, hogy nem az ő dolguk. De ennyi erővel az igazat is megmondhatnád akár.

2012. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!