Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhagynátok a szerelmeteket...

Ti elhagynátok a szerelmeteket, ha kiderülne, hogy a lánya leszbikus?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy édesanyám párjának sikerül eladnia az előző lakását, így hozzánk költözik nemsokára.

Én nem otthon tanulok, így kb. kéthetente utazok haza. De olyankor nem sok vizet zavarok.

Én azt látom, hogy tényleg szeretik egymást, mindenki boldog, stb. De nem szeretném ezt elrontani, viszont lehet el kellene mondani, hogy a lányokat szeretem. (Édesanyám többször szerette volna, mert ha szereti a párja, akkor nem ez lesz a váló ok. De kértem, hogy ne tegye.)

Igazából a barátnőmmel nem sokszor találkozna, ritkán jön velem haza. Ő rendes, kedves lány, nem botránkoztatunk meg senkit, stb. Értelmes felnőtt nők vagyunk, szóval nem kellene "félnie" semmitől.

Ti elhagynátok? Egyáltalán mondjam el?

Köszönöm a normális válaszokat!



2012. okt. 10. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10%
Annyira undorító, istenem.
2012. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha fiúként szeretnéd a fiúkat az sokkal nagyobb probléma lenne egy férfinak, mert valahogy a hetero pasik 99,9999999..%-a nem bírja a meleg pasikat..és akkor még óvatosan fogalmaztam.

Az, hogy te a lányokat szereted, és ezt nem vered nagy dobra az nem hiszem, hogy probléma lenne.

Tényleg igaz, hogy ha ilyen miatt elhagyja az anyukádat a pasi, akkor annyit is ér.

Az viszont tök jó , hogy anyukád pozitívan áll a dologhoz, és szerintem ez a legfontosabb.Ha szereti a párja, akkor elfogadja a dolgokat.

Egyébként meg van még egy jó oldala a dolognak..biztos nem kell téged kimenteni egy kopasz, kétajtós szekrény kinézetű, alvilági pasi kezei közül!! :)

2012. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Anyukád helyében én elmondanám, még mielőtt odaköltözik, jó kis töréspont lenne, amolyan teszt, ha elgahyja, akkor világos a szerelem fogalma, ha pedig nem, akkor biztos lehet anyukád a pasi szerelmében.
2012. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én már igazából a kérdést sem értem. Mármint hogy ilyen felmerül bárkiben is?! Engem ez biztos nem tudna zavarni!

De talán tényleg jobb lenne, ha anyukád mondaná el, mint hogy csak úgy véletlenül megtudja. Szerintem.

2012. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ugyan, értelmes ember úgy gondolkodik, hogy semmi köze hozzá, hogy a felnőtt gyerekei milyen szexuális beállítottságúak.

A másik dolog, hoyg szerintem is felesleges elmondani, ha nem kérdezi. Nem titkolni, ne érts félre! Tehát ha megkérdezni, akkor természetesen közölni vele. De belenyomni az arcába teljesen felesleges. Ez olyan, mint a vallás. Ha megkérdezik, elmondom, hogy mi a vallásom, ugyanúgy, mint ahogy azt is elmondom, hogy mi a kedvenc együttesem. De nem úgy mutatkozok be, hogy "Helló, Jóska Pista vagyok és buddhista"

Ha te nem szeretnéd, hogy direkt elmondja Édesanyád, akkor nem is kellene neki ezt tennie.

2012. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*párjának a felnőtt gyerekei
2012. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát tudod az én párom lánya, aki a párom volt élettársával él, 15 évesen szült meg nemrég. Iskolába nem akar járni stb.... Bármit megadnék/megadtam volna azért h a "Terhes vagyok és eddig azért nemmszóltam mert meg akarom tartani" mondat helyett, a "Lezbikus vagyok" mondatot haljuk. Azzal semmi bajom nem lett volna. Na de ezzel? Nagymamává (na jó csak mostoha nagymamává) tett mielőtt anyuka lehetnék.

Gondolkoztam h elhagyjam-e páromat, mert ez iszonyú szégyen, még is itt vagyok.

2012. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

18:39 vagyok

Mármint vele vagyok és mellette.

Gondolj bele h lehetne rosszabb is.

Egyébként szerintem anyukád dolga elmondani.

2012. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem ez nem befolyásolna. Nem a lányával vagyok párkapcsolatban hanem az édesanyjával.
2012. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!