Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá hogy másképp...

Hogyan vegyem rá hogy másképp gondolkozzon és kimozduljon a lakásából?

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátom, a munkahelyen nagyon jóban lettünk. Közel dolgozunk egymáshoz, sokszor megáll mellettem beszélni pár mondat erejéig, vidám, meg közlékeny, stb. Egy baj van vele, rettenetesen önbizalom hiányos, folyton leszólja magát, hogy ronda, szerencsétlen, meg effélék... Nem is szeret élőben találkozni senkivel, jobban szeret otthon ülni és várni a sült galambot. Neten viszont sokszor megkeressük egymást, sokat beszélgetünk. Egy városban lakunk, mégsem szervezhettem vele jó programokat mert nem tudja rászánni magát hogy elmenjünk közösen valahová. Folyton szabódik, pedig nem velem van baja, mert keresi a társaságomat.

Mit tegyek hogy jobb belátásra bírjam és kimozduljon végre emberek közé? Ő 30 F , én 24 L



2012. okt. 10. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

Feküdj le vele. Ennél jobb terápia nincs a világon.

De van egy olyan érzésem, hogy nem jön be neked...

2012. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dicsérjed!
2012. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!