Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyák! Hogy bírtátok az...

Édesanyák! Hogy bírtátok az első ovis/iskolás anyák napját?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny típus vagyok, már most szóba jött az oviban, hogy milyen programok lesznek majd, így jutott eszembe éppen most. Hogyan viseltétek? Mennyire "ciki" ha végigbőgöm az egészet? :)

2012. okt. 10. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon megható volt, az én szemem is könnybelábadt.

De: hosszú volt műsor, nm volt levegő, sok felnőtt (jött nagymama, nagypapa, apukák, sogornők) kis terem...

több mint egy órás műsor volt és unták a gyerekek a végére totál káosz lett.


De persze jó volt.

2012. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Á, ez normális ha bőgsz. Főleg anyák napján.


Az első ovis nap még hagyján volt, a nagyobb a dackorszakával épp kikészített, mindkettőnknek jó volt, hogy ment. A kicsi bölcsiből ment oviba, akkor már sem az ovi nem volt új, sem az, hogy a gyerek közösségbe megy. Ráadásul tudtam, hogy figyelnek rá, segítenek neki bármi van.


Jobban meghatott az első iskolai nap, ott volt a cingár pirinyó kislányom a bazi nagy táskájával és ment be a langaléta 13-14 évesek között... Ráadásul csak az első pár nap lehetett felkísérni, azt nagyon rosszul viseltem, hogy beeresztem a nagyok közé, nincs állandó felügyelet alatt mert a tanteremben sokszor felügyelet nélkül vannak.... Ez volt nehéz nekem.

2012. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukám az összes anyáknapját végigbőgte :D
2012. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!