Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hogyha a férjete...

Mit szólnátok hogyha a férjetekről kiderülne, hogy bűnöző? Azonnal válás, vagy mellé állnátok?

Figyelt kérdés

Letartoztatták a férjemet, két kollégáját a főnöküket és még két embert.


A férjemet az alábbi dolgokkal gyanúsítják:

- üzletszerűen, bűnszövetségben elkövetett különösen nagy vagyoni hátrányt okozó csalás és sikkasztás

- üzletszerűen, bűnszövetségben elkövetett különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás

- pénzmosás

- okirat hamisítás

- okirattal való visszaélés

- vesztegetés

- zsarolás


Lehet nem pontosan így voltak megfogalmazva, hogy mivel vádolják, de a lényeg ez.

Azt mondták, hogy azért tartoztatták le őket mert fennáll a szökés veszélye mivel a férjem főnökének több olyan országban is van ingatlanja amely országokkal nincs kiadatása Magyarországnak.


Voltam a férjemnél. Azt mondta, hogy minden igaz amivel gyanúsítják. Bevallotta nekem, hogy több mint 10 éve folyamatosan csinálnak törvénytelen dolgokat. 6 éve ismerem. Az a vállalkozás és munka amiről azt hittem, hogy abból élünk meg csak amolyan fedőcég volt.

Azt mondja nem tudnak túl sok dolgot rájuk bizonyítani. Legfeljebb két évet kaphat.


Hideg zuhanyként ért az egész. Még két nap után sem igazán fogom fel az egészet. A férjemnek van egy olyan arca amit soha nem ismertem idáig. Nem is az az ember akit megismertem. Egyszerűen nem tudom mit tegyek...


2012. okt. 11. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ. Ha igazán szeretném, (és ugye elvileg igazán szeretem hisz hozzámentem), akkor nem válnék emiatt. Viszont jól elbeszélgetnék vele.
2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%

Aki mellette maradna, nem a pénz miatt tenné! Én is kiállnék a férjem mellett.


Minek játsszátok az álszentet? Az emberek többsége valamilyen úton-módon elvesz a másik embertől.


Nézzetek magatokba, semelyikőtök vagy a férjetek nem tett élete során olyat, ami akár kisebb, akár nagyobb módon káros volt más embernek, úgy, hogy talán észre se vettük?


Naná, hogy mindenkivel előfordult, aki a családja életét meg akarja alapozni és törtet fel a létrán.


Pontozzatok le nyugodtan, de önmagatoknak ne hazudjatok!


Tarts ki a férjed a mellett, de legalábbis várd ki a dolgok végét és beszélj vele róla, hogy előtted ezeket miért titkolta?!

2012. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Ilyent ***** válasza:
66%

Válnátok mi??? Szép emberek vagytok azt mondhatom. Ha valakivel együtt élek akkor az jóban rosszban kitartok mellette. Még szerencse hogy hűséges embernek tartjátok magatokat.

Hát most a ti életetekben eljött a rossz. És csak azért nem mondta el hogy mit csinál hogy téged ne keverjen bele, vagy hogy véletlenül el ne fecsegd.

Ezt szerintem meg lehet érteni.

Most mit kapott 72órát vagy 30napot???

2012. okt. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Jóban rosszban együtt. Igen. Ha nincs állása, beteg lesz, egyértelmű, hogy kitartok mellette. Ez azért számomra nem ugyanaz a kategória.

Kérdező. Neked kell tudni, hogy együtt tudsz élni tovább vele és meg tudsz-e bízni benne.

Sok erőt a továbbiakhoz!

2012. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%

Ha gyilkolt volna, akkor is tartsatok ki mellette, jó?


14-es, képzeld el a legtöbb ember nem károsítja meg így a másikat. Nem egyenlő a munkahelyi kibeszélés, besározás, a sokmilliós csalással. Ha neked igen, akkor a te értékrendeddel van baj (vagy az agyaddal, sajnos sok a selejtes ember). Ha találok az utcán egy ezrest, nyilván elrakom. De ez sem egyenlő a sokmilliós csalással.


Kicsit gondolkodni kéne. A vele vagyok jóban rosszbant pedig nem kell szó szerint érteni, könyörgöm. Ezt csak a normák betartása mellett értették akkor, mikor megfogalmazták. Idáig jutottunk, hogy már a nők is csalnak, hazudnak, simán hozzámennek egy bűnözőhöz. Csak kérdem én, ilyen szülőnek milyen lesz a gyereke? Segítek: selejtes. Mint a szülő.

2012. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%
Még annyit, hogy sajnos a férfiak kb fele primitív, míg a nők kétharmada az. Én sajnálom, holott szeretem a női nemet, csak nagyon meg kell válogatni.
2012. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%
Azt mondom én annak a kedves válaszolónak, aki szerint a nők kétharmada selejtes, viszont a férfiaknak csak a fele, hogy szorítkozzon eme konkrét esetre, és ennek fényében tegye a megállapításait. Ebben a konkrét esetben a feleség szempontjából a bizalmatlanság talán nagyobb bűn, mint maga a sikkasztás. Mert joga lett volna tudni a férje viselt dolgairól, de a férje nem tartotta egyenrangú partnernek és titkolózott előtte. A feleségnek tudnia kellett volna, hogy eldönthesse, hogy bemocskolja magát némi anyagi jólétért, vagy él más normák szerint szerényebben. Milyen kényelmi megfontolásból maradtak rejtve az asszony előtt a stiklik? Hogy ki ne fecsegje... Például. Ám az is megeshet, hogy azért, mert asszony otthagyja, ha megtudja,és nem azért,mert jobban szeret szegénynek lenni, hanem azért, mert más nyomorúsága árán nem kell a pénz. Tehát,jelen esetben , ha az asszony elválna, nem tudnám azt mondani, hogy magára hagyta a férjét. Viszont, ha mindent tudott volna mégis elválik, akkor azt mondanám, hogy úgy lépett le, mint ama rosszéletű a sezlonyról.
2012. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kedves 17!


Az, hogy az agyammal van baj vagy selejtesek vagyok, mint a nők nagy része állításod szerint, kizárólag téged minősít és a mérhetetlen butaságod.


Az emberölés más kategoria és minden indokkal elítélendő!

Az, hogy te életed során nem jutottál oda, hogy milliokkal foglalkozz és vagyonod legyen, nem jelenti azt, hogy az ember, talán akarata nélkül nem ártana másoknak.


Az meg, hogy a gyermekekről beszélsz és , hogy selejtesz lesz, legalább annyira ítéllek el, mint az embert, akiről szó van.


Mert nem azt írtam, hogy becsületes és követendő példa, amit tett, csak azt, hogy kitartanék mellette, ha tisztázná a tényt, miért nem tudhattam róla!

2012. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
SAJNOS, hogy olyan világot élünk, ahol vagy felveszed a kesztyűt vagy eltaposnak és éhen halhatsz!!!
2012. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam végig, de beleképzeltem magam a szituba.

9 éve vagyunk együtt, voltunk nagyon lent és fent is, van 2 gyönyörű gyerekünk és imádjuk egymást. Bár vannak gondok, de eddig együtt mindent megoldottunk. Voltam borzalmas helyzetben, a férjem mellettem volt mindig, bármilyen szituációban.

Tehát a válaszom egyértelműen az, hogy soha de soha nem hagynám el emiatt.

Persze nem mindegy milyen a kapcsolat, aki elhagyná, azonnal válna, ott valami normális esetben sem stimmel.

Hogy is van az a jóban-rosszban, hm???

2012. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!