Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nevelőapának van joga...

Egy nevelőapának van joga megpofozni csajának lányáát? szerintem nincs de lécci irjatok véleméényt fontos!

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Valaki azt írta, hogy csak pofonnal lehet nevelni a gyereket. Igen? Engem életemben nem pofoztak fel, pedig kiérdemeltem volna, de anyukám megmondta, hogy ilyet többé nem. Én hallgatok rá, ha nem akkor nem. Hogy bűnöző lennék? Ugyan már, nem nem is leszek! Minden nap leiszom magam a sárga földig? Ez se én vagyok. Attól még, hogy nem vernek, bűnöző leszek? Ez komoly? -.-
2012. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%
Lehet máshogy is gyereket nevelni,csak aki túl primitív,mint ez a nevelőapuka,az sosem fogja ezt megérteni.
2012. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%

Aki azt írta, hogy ne üsse a lányt, az mind le lett pontozva.

Továbbra is azt mondom, hogy ne üsse, sőt senki ne üssön senkit!

Csak nagyon-nagyon-nagyon indokolt esetben, mondjuk, ha valaki szintén rátámad fizikálisan.

Akkor "joga" van megtaszítani, ellökni, megvédeni magát, de egyébként ne legyen normális a verés!

Nem láttam még olyat, hogy valakiből veréssel neveltek "embert".

Sőt!

Ha valakit veréssel neveltek, az általában vagy szintén agresszív lesz, aki nem is érti, hogy mi a baj egy-két pofonnal, vagy áldozat lesz, akit üthet-vághat a partnere, mert amúgy is megszokta.

2012. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
51%

Aki azt írja, verni kell a mai gyerekeket, azoknak van gyerekük? És ha igen, veritek őket? Csak nézek nagyokat a válaszokat olvasva!


Rossz gyerek nincs(!), csak rosszul nevelt!!! A kedves anyukának és nevelőapukának el kellene gondolkodni hol és mit rontottak el. És korrigálni azt, de NEM veréssel!


Hol éltek ti?!

2012. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
22%

Én írtam azt, hogy a vérszerinti szüleimtől képes vagyok elviselni, és jól le is pontoztatok.

Már ne haragudjatok, de ehhez egy vadidegennek semmi joga! Nekem a nevelőapámhoz az égvilágon semmi közöm nincs, számomra ő egy idegen, aki velünk él, ebből kiindulva nem viselném el, ha megütne. Az meg a másik, hogy nagyon nagy legény lehet az, aki férfi létére megüt egy nála 20-30-40 évvel fiatalabb kislányt...

16/L

2012. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó. Ha ne,m viseled el hogy nevelőapád fegyelmezzen akkor gondolom azt se viseled el hogy rád költse a pénzét.
2012. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
51%

Azért itt egy pár ember összekever egy nevelő célzatú pofont a gyerek folyamatos megverésével ... Tessék már tisztázni a dolgot, hogy miről is van szó.

Itt, ha jól olvasom, akkor nevelő célzatú pofonról van szó. Ez nagyon indokolt esetben szerintem belefér a gyerek helyes útra tereléséhez.

2012. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!