Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felpofoztam a barátnőmet de...

Felpofoztam a barátnőmet de nem akarom hogy elhagyjon. Kapnék még 1 esélyt? Ha igen hogyan és mit kell tennem, hogy megadja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy féreg vagyok ezért és erre nincs mentség de megtettem, ettől még nem vagyok asszonyverő, ha adna még egy esélyt soha többé nem emelnék rá kezet mint ahogy eddig se. Nagyon szeretném vissza kapni csak elment szerintem a barátnőjéhez és a telefont csak egyszer vette fel, személyesen is kerestem de nem jött ki senki. Nagyon megbántam és bűntudatom van szeretnék bocsánatot kérni.
2012. okt. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
87%
Ha megbocsát, akkor egy vesztes, egy áldozat. Ilyent nem lehet megbocsátani. Erre nincs mentség.
2012. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Nen akarom hogy az oldalamra álljatok csak segítséget akartam kérni...
2012. okt. 12. 19:53
 13/59 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt egy barátom, aki ezt tette velem. Én ott hagytam. És másnak is ezt tanácsolom.
2012. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki így kezdi. Az első 4-5 alkalomkor még bekánikol és felteszi a gyakorira hogy itt megvígasztalják, aztán a 10. körül már egyáltalán nem érinti meg saját tette, nagybetűs asszonyverővé lesz. Gratulálok, megtetted efelé az első lépést...
2012. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Nem. Ez volt az első és utolsó hogy lányt ütöttem meg.
2012. okt. 12. 19:56
 16/59 anonim ***** válasza:
84%
Loptam ma egy pénztárcát, de amúgy nem vagyok tolvaj... Kb. ilyen nevetséges, amit írsz.
2012. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
79%
A legutolsó hogy lányt ütöttél meg. Legközelebb majd az asszonyt, majd a gyerekedet. Az ilyen indulatos állatok nem állnak meg ám egy esetnél.
2012. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
95%

"hogyan és mit kell tennem, hogy megadja?"


Menj el dühkezelő tréningre és kérj egyéb szakmai segítséget is, a barátnődtől pedig ehhez lelki támogatást.

2012. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem, a 14-esnek igaza van. Mert az egy embertípus, akinek ilyen egyáltalán eszébe jut. Nincs olyan indulat, amiért kezet emelnék a feleségemre. Inkább én rohannék el sírva, megrettenve a saját gonosz gondolatomtól, ha ez eszembe jutna. Nem lehetne többet tükörbe nézni.
2012. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csinálnék ilyet máskor mert nem vagyok ilyen.
2012. okt. 12. 20:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!