Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felpofoztam a barátnőmet de...

Felpofoztam a barátnőmet de nem akarom hogy elhagyjon. Kapnék még 1 esélyt? Ha igen hogyan és mit kell tennem, hogy megadja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy féreg vagyok ezért és erre nincs mentség de megtettem, ettől még nem vagyok asszonyverő, ha adna még egy esélyt soha többé nem emelnék rá kezet mint ahogy eddig se. Nagyon szeretném vissza kapni csak elment szerintem a barátnőjéhez és a telefont csak egyszer vette fel, személyesen is kerestem de nem jött ki senki. Nagyon megbántam és bűntudatom van szeretnék bocsánatot kérni.
2012. okt. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem nemtől függ, de azért nagy átlagban elmondható, hogy egy férfi erősebb egy nőnél.
2012. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
21%

De még mindig nem tudni, mi volt az a hazugság, amivel így felhúzták a kérdezőt.


Most ezen az eseten kívül mondom nőként: vannak olyan szituációk, mikor szükséges egy nőnek a józanító pofon, pl a hisztérikáknál. Ideig óráig elbírja az ember, de egyszer szakad a cérna, és utána azért a nő is elgondolkodik, hogy vele sem minden ok.


Nem vagyok az a megalázkodó típus se mazochista, mert ha a barátom valami bagatell dolog miatt megütne, onnantól már ex lenne a neve, de ha "jogosan" kapom a pofont, akkor talán még meg is köszönném neki, hogy helyre rakott.

2012. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
18%

Ha megbocsájt akkor utólag meg is érdemli azt a pofont még, ha akkor nem is érdemelte...!!

Ő hazudik majd tovább és egyre többet (mert már félelmbe sem mer majd igazat mondani.) Te meg majd egyre több vagy nagyobb pofonokat adsz.

Ne akard, hogy megbocsásson... A Saját Érdekedben Sem!!!

2012. okt. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
80%
Kedves 42. Elég érdekesen gondolkodsz, ha a hisztérikának néha kijár a pofon. :) Ha valaki hisztérika és a másik nem bírja elviselni a természetét, akkor szerintem a legjobb megoldás szakítani és nem pofozkodni. Nem gondolod? Minek van akkor olyannal, aki hisztérika????
2012. okt. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
33%

hány éves vagy???


könnyű másokat ítélni, nyilván mindenki a saját elb...tt élettapasztalatából táplálkozik vagy abból, amit másoktól hall.


én így látatlanban nem ítéllek el,nincs jogom hozzá, nem ismerlek.

nem tudom viszont, hogy megbocsátanék-e egy ilyet. és tényleg lehet, hogy megbántad. néha kimondjunk szavakat, amiket nem kéne, néha teszünk dolgokat, ami megbocsájthatatlan, az emberi természet már csak ilyen.


30N.

2012. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként nem asszony, hanem nő te seggfe*.
2012. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

42: "Most ezen az eseten kívül mondom nőként: vannak olyan szituációk, mikor szükséges egy nőnek a józanító pofon, pl a hisztérikáknál. Ideig óráig elbírja az ember, de egyszer szakad a cérna, és utána azért a nő is elgondolkodik, hogy vele sem minden ok. "


Ha egy férjnek ötvenszer el lett mondva valami és utána még pampog, akkor fel lehet képelni??

Szerinted a pasik nem szoktak hisztizni?

2012. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy mit kéne tenned hogy megbocsásson, mindenki másképp reagál erre. Én egy pofon után soha többet nem állnék szóba az illetővel, ha többször telefonálna, még fel is jelenteném zaklatás miatt.
2012. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
38%
Na, ez az, olyan könnyű másokon ítélkezni, aztán sokan úgy beszélnek, mintha ők semmi hülyeséget nem csináltak még. Szerintem onnantól kezdve, hogy megbánta, amit tett, megérdemli, hogy megbocsássanak neki. Nem azt jelenti, hogy vissza is fogadná, mert az már a lányon múlik, hogy pl. nem félne-e ezentúl tőle. De megbocsájtani meglehet, én már voltam úgy, hogy csináltam egy hülyeséget, amit tényleg szívből bántam, és a másik az Istenért nem akart megbocsájtani, túllépni rajta. Senkinek nem kívánom ezt az érzést..
2012. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
55%

Nyaljátok már a barátnő seggét, de komolyan...

Én a hazugságnál jobban semmit nem utálok, ha meg komoly dologban hazudott, nem csodálom, hogy a kérdezőnek elszállt az agya. Bár leírhatnád, mi történt...

De szerintem nincs rosszabb egy kapcsolatban, mint ha átvernek...

24N

2012. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!