Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felpofoztam a barátnőmet de...

Felpofoztam a barátnőmet de nem akarom hogy elhagyjon. Kapnék még 1 esélyt? Ha igen hogyan és mit kell tennem, hogy megadja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy féreg vagyok ezért és erre nincs mentség de megtettem, ettől még nem vagyok asszonyverő, ha adna még egy esélyt soha többé nem emelnék rá kezet mint ahogy eddig se. Nagyon szeretném vissza kapni csak elment szerintem a barátnőjéhez és a telefont csak egyszer vette fel, személyesen is kerestem de nem jött ki senki. Nagyon megbántam és bűntudatom van szeretnék bocsánatot kérni.
2012. okt. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Nem érdemelte meg a pofont. Azt semmivel sem lehet.

Megértem, hogy a lelkileg elérted a tűrés határt, de ez akkor sem megoldás.

Ha megbocsájt neked valószínűleg félni fog tőled.



Miben hazudott? Mi volt a bűne?


Ha vissza akarod szerezni akkor kitartónak kell lenned és a lehető legkedvesebb oldaladat adni. Nem rossz ötlet stressz levezetést gyakorolnod, hogy bizonyítsd az elszántságodat.

2012. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit csinált a barátnőd és megérdemli-e vagy sem, ha valaki képes bármit így lereagálni és nem képes kontrollálni magát, hát ott el kell gondolkodni.

Most még esküdözöl égre-földre, hogy soha többé...pedig dehogynem!

Most is megtörtént és mi a garancia ha megint elönti az agyadat a lila köd, úgy fogod elfelejteni az ígéreteidet, mint annak a rendje. Mindenki így kezdi.

De az intelligensebbje már az első után segítséget kér, eljárhatsz terápiára, dühkezelésre. A te jellemedbe benne volt, hogy ez belefér. Az ember nem változik meg egyik napról a másikra egy kis ijedségtől.


Ez az a kategória ahová még beletartozik a hűtlen pasi, a piás pasi, a szerencsejátékos pasi. Meg a pofozkodó. Valahol elkezdik.

Aztán meg:Esküszöm soha többé!!!!!!! Ez annyira megy. Ez a jól ismertté vált szlogen.


Én csak a saját apámból indulok ki.


Amikor anyuval megismerkedtek teljesen absztinens volt. Vidéki nagyapám halálra sértődött, amiért nem állt le vele pálinkázni.

Aztán meg egyszer csak: csak egy pohár a fiúkkal...blabla.

Meg még egy pohár az nem árt. Aztán meg részegen jött haza. Soha többé anyukám soha többé!!!!!

Aztán jött a verés meg az ordítás. Azelőtt meg megszólalni nem mert.

Négy év házasság után elváltak és pár évvel később a piálásba halt bele. Szóval benne is ott lappangott valahol.


Szóval én azt mondom alaposan szállj magadba. Semmi olyan indok nincs, -az önvédelmet leszámítva- hogy bárkinek is nekiessünk pláne egy nőnek. Tudom némelyik megéri a pénzét de egy ember, aki képes kontrollálni önmagát az nem kerül ilyen helyzetbe. Máskor a lila köd előtt vegyél egy mély lélegzetet, számolj el tízig és szó nélkül hagyd ott. Ennyi.

2012. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a hozzászólásokat.

Nálunk egyszer előfordult, h apukám megütötte anyukámat. Csúnya veszekedésre és sértegetésre ez volt a reakció. De se azelőtt, se azután ez nem fordult elő és együtt vannak. Próbáld meg, de nem kívánok sok sikert, mert sztem van benned hajlam, h egyszer jobban megütöd vagy bármi. Szép álmokat!

24/N

2012. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
3%

Csodálatos, hogy az itt válaszoló asszonyságok mindegyike hogy méltatlankodik.


Pedig köztudott, hogy a kapcsolatok 90%-ában előfordul ilyesmi. Igen, titeket is vertek már pofán legalább egyszer, kedves nagypofájú válaszolók, és valószínűleg meg is érdemeltétek. Csak persze szégyellitek bevallani, azért hőbörögtök itt.


Másrészt a nők nagy része nem is érzi jól magát, ha a pasi nem veri el néha tisztességesen. Kell nekik, hogy érezzék, ki a főnök. Különben nem is tisztelik a férfit.

2012. okt. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
94%

54-es Te valami súlyos zavarban szenvedsz! Mi az, hogy el kell verni a nőket? Miféle ősember felfogás az ilyen? Nincs rá mentség, nincs rá ok. Ha felidegel egy nő, akkor ott lehet hagyni, lehet veszekedni, de megütni soha. Te csak magadat vigasztalod, hogy ezért vered el a párod, ugye? Hát nagyon remélem,hogy egyszer valami sötét lyukban kötsz ki, ahol Téged vernek el jól és akkor majd még tiszteld is, aki elvert. Még ilyet...!!!

Kérdezőnek annyit, hogy szerintem hagyd. Vagyis mutasd ki a bűnbánatot, juttasd a tudomására, hogy sajnálod és bocsánatot kérsz, de ezek után azt azért ne várd tőle, hogy még kapcsolatban is legyen veled. Engedd menni ezek után, ez a legkevesebb, amivel cserébe a pofonokért megtisztelheted. Elégedj meg azzal, ha csak megbocsát, ne várd, hogy az érzései is ugyanolyanok legyenek irántad ez után is irántad, mint mielőtt felpofoztad.

Ne mentegesd magad sem azzal, hogy ő hazudott. Leszidtam volna, elmondod, hogy ezt nem tűröd és ott hagyod. Nem leütöd!

És a következő kapcsolatodban már nagyon vigyázz az indulataidra, kerekedj felül magadon!

2012. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

54: Hát én akkor a maradék 10%-ban vagyok. Mondjuk az én volt férjem nem is merte volna megtenni, főleg, hogy rendszeresen jártam edzésre és ott egy rakás hapsival kellett bunyóznom. :-)


De te viszont elég beteg vagy, remélem egyszer elagyal egy vérmes asszonyka csak mert nem vitted le a szemetet.

2012. okt. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
#54: Orvos látott-e már? Szerintem kérj egy időpontot.
2012. okt. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
45%

Ha elkezdenél indulatkezelésre járni én szóba állnék a bnőd helyében Veled a többit meglátjuk. Arra nem gondoltál, hogy egy szempillantás alatt kiszeretett belőled, vagy nem is szeretett igazán?

Amúgy hány évesek vagytok és mennyi ideje voltatok együtt?

2012. nov. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
100%
Neharagudj, de ha én lány lennék, tőlem biztos nem kapnál több esélyt!! Fiú vagyok, és ha egyszer is megütnék egy lányt, főleg, ha a barátnőmet, én utána azonnal felakasztanám magamat szégyenemben!! Amelyik férfi megüt egy nőt, az egy gyáva nyuszi!
2014. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!