Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felpofoztam a barátnőmet de...

Felpofoztam a barátnőmet de nem akarom hogy elhagyjon. Kapnék még 1 esélyt? Ha igen hogyan és mit kell tennem, hogy megadja?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy féreg vagyok ezért és erre nincs mentség de megtettem, ettől még nem vagyok asszonyverő, ha adna még egy esélyt soha többé nem emelnék rá kezet mint ahogy eddig se. Nagyon szeretném vissza kapni csak elment szerintem a barátnőjéhez és a telefont csak egyszer vette fel, személyesen is kerestem de nem jött ki senki. Nagyon megbántam és bűntudatom van szeretnék bocsánatot kérni.
2012. okt. 12. 19:42
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
28%

Én nem ítéllek el Kérdező, pedig én is nő vagyok.

Megértem, hogy bárkinél elszakadhat a cérna, és olyat csinál, amit tiszta fejjel soha. Ez nem mentség akar lenni, mert csúnya dolgot csináltál, csak azt akarom mondani ezzel, hogy mással is megeshet az ilyen, emberek vagyunk, hibázunk.

Én nem tudom, hogy megbocsájtanék-e neked vagy sem, mert nem vagyok a barátnőd helyzetében. Eléggé helyzetfüggő.

2012. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
80%
Különben meg mit akarsz még tőle, ha hazudik és idegesít?
2012. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
85%
Én sem adnék neked még egy esélyt. Ha egyszer megütötted, többször is meg fogod. Gondolom, ha egy 2 m magas, 120 kg-s férfi állt volna veled szemben, valahogy máshogy vezetted volna le a haragodat.
2012. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem megütne a párom, visszakézből pofon vágnám, és otthagynám. Szerintem is súlyosabb szakítóok a megcsalásnál. Ilyet nem lehet megbocsátani, gerinctelen ember, aki megüt egy nála gyengébbet.
2012. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
80%
27-es, miért, nem mindegy? Szerinted mi indokolta volna ezt? Szóval neked is belefér ez?
2012. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég féreg dolog volt.Visszaéltél a fizikai erőddel.
2012. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

"Hazudott és idegesített"


Aha, értem. Ennek a kezelési módja az, hogy szépen felállsz, és azt mondod, hogy sajnálod, ne neked ezek nem férnek bele egy párkapcsolatba, így most elválnak az útjaitok.

Egyikőtök hazug, a másik verekszik, mégis mi a francot akartok ti együtt? Ez nektek szerelmi kapcsolat? Nem szeretitek ti egymást. Visszakapni szeretnéd, mert olyan tárgy, ami a kényelmed szolgálja. Ő meg most épp nem szeretne visszakapni téged, mert te meg nem szolgálod az övét, hiszen megütötted. De egymás iránti szeretet ebben a történetben nem szerepel. Sehol.

2012. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

Akkor nincs is esélyem?

Egyébként nem az a lényeg hogy mekkora az ember. De ha férfi üt nőt az gáz.

2012. okt. 12. 22:57
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy a barátnődnél van-e esélyed, azt nem tudom, nálam semmi esélyed.


Egyébként szerintem ez nem csak a nemtől függ. Tökre nem mindegy, hogy egy 120 kilós ember kap pofont egy 60 kilóstól vagy fordítva. Komolyan...

2012. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 tanárnő ***** válasza:
100%
Kérj bocsánatot, de ne számíts arra, hogy minden úgy lehet, mint előtte. Amit tettél, arra nincs mentség. Ha egy csepp esze van a lánynak, nem áll szóba veled úgy, mint fiúval. Azt az érzést őrizd meg magadban, ahogy most vissza szeretnéd csinálni, és jusson eszedbe, ha legközelebb verekedni támad kedved. Javaslom, hogy inkább sportolj valamit, és ott vezesd le a fölös energiádat.
2012. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!