Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mihez kezdenétek, ha a...

Ti mihez kezdenétek, ha a helyemben lennétek? Bonyolult picit

Figyelt kérdés

Van az unoka nővérem,akinek van 3 éves kapcsolata,együtt is él a baratjával,de a baratja reggeltöl estig dolgozik.

Van egy ismerősöm ,akinek 10 éve van baratnője,de ők még nem élnek együtt.

Az unoka tesom meg csalja a pasiját az ismerősommel,akinek 10 éve van baratnője,de annak a pasinak a baratnője a baratnőm,nagyon rendes lány.Csak én tudok erröl a meg csalos dologrol,más nem.Nagyon rossz,mert szeretem a pasinak a baratnojet,es ugy elmondanam neki,de nem fogom,mert az unoka nővérem többett ér ennél.Na ,de ez a pasi mult héten egy szorakozo helyen le akart engem smarolni(nekem is van 1,5 baratom)en ellöktem magamtol,nem érzem magam hibasnak,csak a baratomnak nem mertem elmondani.Tegnap ugyanazon a szorakozo helyen ez a pasi valamit sugott a baratainak,azok rám néztek és elkezdtek röhögni,nagyon mérges lettem.Késöbb abaratnöje meg kérdezte,hogy mért röhögnek rajtam,elmeseltem,hogy le akart smarolni stb..A csaj sirt ugy sajnaltam,még ,ha tudná a többitt.A baratomnak is elmondtam,ő nem hiszi el nekem,hogy en nem akartam smarolni vele,nagyon haragszik rám a baratom.Haragszik rám az a pasi is,lehet a baratnője is,szerintem elobb utobb az unoka növérem is meg fog haragudni.Én nem tehetek semmirol meg is a legnagyobb sz*rnak érzem magam,mintha én tehetnek az egészrol.Fogalmam nincs mit csinaljak


2012. okt. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott ezt a hülye bandát.

Kezdve az akaratgyenge barátnőddel

A flúgos pasiddal és

a Céda unokatesóddal zárva.


Te meg élj egy téged megillető jobb életet, kivéve ha te is elég akartat gyenge vagy hozzá, mert akkor se sajnálni se együtt érezni nem tudok veled. Megérdemled, hogy te legyél a szemét.

2012. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha én a helyedben lennék ezt tenném:

Mivel mindenki utál, a helyzet már nem lesz jobb. Én mondanám a két félnek, hogy mossanak tisztára, mert különben mindent kitálalok. Én úgy gondolnám hogy nekem már úgyis mindegy. Ha csak továbbra is szórakoznak velem kitálalnék.

Lehet hogy én lennék az utolsó szemétláda, de ezzel bebizonyítanám, hogy nem lehet velem szórakozni.


Ez az első gondolatom.


A második meg az, hogy a pasimnak elmondanám a megcsalós dolgot, és hogy ezért szemétkedik az a srác. A többiek meg nem érdekelnének. Mindenki meg fog nyugodni egy idő után! :-)


A második gondolatom jobbnak tűnik, de döntsd el te!

2012. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pakolj ki, mert nem jó magadban hordozni ezt a szemét állapotot.

Ha fiatal vagy jó is ha megszokod, hogy korrekt legyél az eljövendő életedben , és ne tűrd magad körül a trágyát.

Arra vigyázz, hogy bizonyítani tudj. Mivel belekeveredtél, Neked kell megmutatni, hogy nem te vagy a sz@r.

Így a környezetedben élők megtanulják nem lehet veled szemétkedni. Tény, hogy így többen utálni fognak, de aki megmarad az igazi barátod lesz. Ne aggódj, mert csak a csigák nem fognak szeretni, azok meg ne érdekeljenek.

2012. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
A barátommal szakítanék, a többieket pedig lesz@rnám magasan és folyékonyan.
2012. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!