Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim semmit...

Mit tegyek? A szüleim semmit sem engednek meg, pedig már 14 vagyok.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gáz ilyet mondani, de 14 évesen nincs semmi hobbim. Az osztályból nincs rajtam kívül olyan gyerek, aki ne járna sulin kívül valamilyen sportra vagy szakkörre.

Én jó ideje boxolni akarok, de apám nem engedi, mert szerinte az túl erőszakos egy lánynak.

Aztán mondtam neki, hogy zongorázni szeretnék, erre mondta, hogy járhatok, ha ingyen van. Csakhogy a közelben nincs egy darab zongoratanár se, aki ingyen csinálná...

Bármit akarok csinálni, mindenre van valami kifogásuk, legtöbbször az, hogy én mit járkálnék "este" egyedül a városban. Annyira gáz már, hogy minden osztálytársam csinál valami értelmes dolgot, nekem meg annyi egy napom, hogy felkelek, elmegyek az iskolába, hazajövök és tv-zek vagy gépezek egészen estig. És ez megy minden egyes nap.

Mit tegyek? Miért nem akarják, hogy én is elfoglaljam magam valamivel? Nincs semmi, ami érdekelne és itthon is tudom csinálni.

14l


2012. okt. 13. 13:28
1 2 3
 21/25 Pendulum92 ***** válasza:
Először is 14 évesen igazuk van valamilyen szinten, hogy féltenek. De sajnos ez már a túlzásba vitel. Most 14 vagy, de ez így fog menni, ha 20 leszel is, sajnos.
2012. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem soha sem hisztiznek ha 5 percet kések. Ha fél órát kések, felhívnak hogy hol vagyok, hogy nem-e esett bajom, kb 1 óra után ordítanak de akkor nagyon :)
2012. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, ismerős :S

Sőt, volt olyan, hogy 5 óránk volt, ezért 12:45-kor csengettek ki az 5. óra végén, óra után el is indultam a buszmegállóba, jött a busz, majd 12:55-kor hívott apám, amikor még a buszon álltam, hogy hol vagyok már és hogy siessek haza?

Azt csak úgy mellékesen jegyzem meg, hogy 15-20 perc, mire busszal beérek a sulitól a buszmegállóig, onnan még vagy 10 perc séta hazáig...

2012. okt. 13. 22:32
 25/25 anonim ***** válasza:
Én ajánlom, hogy mutasd meg anyukádnak ezt az oldalt, hogy mások milyen véleménnyel vannak róla és a mentalitásáról. És talán kicsit magába néz, és észreveszi, hogy a gyerekének nincsen gyerekkora! Nincsen hobbija, és ez kihatással lesz az egész felnőtt korára. Nekem is lerombolták az álmaimat, habár nem ilyen szinten, de én szerettem az extrém dolgokat/sportokat, de ha már egy kicsit nagyobbat álmodtam, nem, mert veszélyes, drága... pedig volt, amiben láttam jövőt és fizettem is volna. De ők ezt el nem tudták képzelni... köszönet az önbizalom veszésért...
2013. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!