Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nehezebb időket él meg a...

Ha nehezebb időket él meg a családotok hogyan lehet mégis megőrizni a lelki egyensúlyunkat, a gyerekek felé nem sugározni a problémákat?

Figyelt kérdés

Kb egy éve kezdődött a családunk pechszériája,haláleset,munkanélküliség , soha meg nem élt pénztelenség,kilátástalanságérzés ,több munkahelyen nem fizették ki a férjem bérét majd a férjem külföldre ment dolgozni két hónapja ,lassan talán kilábalunk az anyagi problémáinkból ,de bennem igen mély nyomot hagyott ez az év,folyamatosan aggódom nehogy megismétlődjön újrakzedődjön egy ilyen időszak...iszonyatosan kemény volt ,pláne ,hogy előtte elkényeztetett az élet,sosem kellett nélkülöznöm!

Kizárólag az én fizetésem volt fix hónapokig a férjem részéről gyakran alig volt valami bevétel ,hatalmas felelősség volt rajtam és ami ezelőtt nem fordult elő sokat vitatkoztunk az anyagiak miatt a férjemmel.


Egyértelmű lett számomra ,hogy igen gyenge vagyok lelki-teherbírás terén,mert olyan mélységeket tapasztaltam meg amik félelmetesek voltak,összeomlottam többször mint a kártyavár,mások hogy tudnak erősek maradni egy ilyen életszakaszban,hogyan tudnám magam megerősíteni ?


2012. okt. 13. 14:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Talán mégsem kell nekem szakember,sem gyógyszerek...

Sokat merítettem abból amiket itt írtatok és már az nagyon megnyugtató volt számomra,hogy kiírok egy ilyen kétségbeesett kérdést és ilyen jó és segítőkész emberek sietnek a segítségemre ,még vannak ilyen jó emberek...

:,-) ,a férjemet idén több munkahelyen átverték,hónapokig dolgozott úgy,hogy nem fizették ki azóta sem,teljesen elvesztettem a hitemet az emberek jóságában,már-már azt hittem ,hogy mindenki csaló és senkit nem érdekel már a másik ember és ti ebben segítettetek most nekem,hogy a hitemet visszanyerjem!

2012. okt. 14. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!