Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el, ha nincs...

Hogyan költözzek el, ha nincs rá módom, de már elmennék?

Figyelt kérdés
20 felett vagyok, egész nap dolgozom, de nem kapok annyit, hogy egyedül el tudjam tartani magam esetleg egy másik városban, pedig nem vagyok költekezős. De már meghülyülök itthon. Ha dolgozom egész nap, akkor az a baj, hogy segíteni kellene otthon. Ha otthon vagyok, akkor ha a hobbimmal foglalkozom, nem jó, miért nem csinálok mást. Ha segítek, és befejeztem, és mennék hobbival foglalkozni, elkezdem, akkor 30 percen belül keltenek fel, hogy csináljam ezt, vagy azt, hozzam oda amazt.. leülni sincs kedvem foglalkozni amivel szeretnék, mert folyton félbe vagyok szakítva. Ha akkor akarok elmosogatni, amikor anyám pizzát süt este, vacsira, ami szerintem felesleges, akkor miért pont akkor mosogatok, de mással is így van. Ha a szobám takarítom, akkor miért pont akkor csinálom, amikor, meg miért rendezem át az egész ruhásszekrényemet újra (3 havonta 1x szoktam). Mindig ez megy, ha munka után gépezek, ami este van mert máskor nem lehet, akkor meg a hülye gép szöveg megy. Már földhöz akartam csapni a hülye 500 eus gépet, hogy legalább azzal ne szekáljon.. mert legalább nem lesz mivel. Komolyan.. lehet csak engem zavar ez, de akármit csinálok, mindig a miért így miért úgy, miért ekkor, miért nem akkor szöveg megy..
2012. okt. 13. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Barát, vagy barátnő ,akivel összeköltözhetnél,egy albérletbe?
2012. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresel még valaki(ke)t, aki szintén külön akarna költözni és közösen kivesztek egy lakást, egy-egy szobával mindenkinek.

Akkor az albérlet olcsóbb, mintha egyedül kellene fizetned.

2012. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem muszáj lakást bérelni, bérelj szobát!
2012. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!