Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűrjek vagy költözzek?

Tűrjek vagy költözzek?

Figyelt kérdés

Anyám idegbeteg, egész nap üvöltözik mindenkivel. A kutyával azért, mert ugat, rosszabb napjain bele is rúg.. Velem is mindig üvölt, amikor hazaérek a suliból akkor azért, reggel azért, mindig belém köt és üvöltözik velem. Kiskoromban sokszor vert meg, most már nem, mert 13 évesen visszaütöttem egyszer.. Ma pl egész nap azért üvöltözött velem, mert beteg vagyok és köhögök..

Apám egész nap csak fekszik és chipset zabál a tv előtt, éjjel dolgozik, neki sincs jobb dolga, csak a folytonos kötekedés..

A húgom most 13 éves és folyton hisztizik, reggel pl azért, mert idiótán áll a haja, ránézek, és már egyből "mi a g*cit nézel te k*rva"...


Szóval ilyen a családom és már nagyon kezd betelni az a bizonyos pohár, több év alatt elérték azt, hogy menekülni akarok innen. Májusban töltöm a 18-at, addig meg visszahozathatnak a rendőrökkel... A barátomhoz költözhetnék, már többször szóba került, na meg van ismerősöm a diákszövetkezetnél és így elég jó melókat tudok szerezni, tehát nem is az lenne, hogy ő eltart engem.. Tanulnom meg úgysem kell, elolvasom egyszer és megmarad a fejemben, színötös tanuló vagyok szinte 0 tanulással..


Szerintetek tűrjek még májusig vagy költözzek akár holnap? Tényleg elviselhetetlenek.. Most is megy az üvöltözés, mert apa lusta begyújtani, anya meg fázik..


2012. okt. 8. 19:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem ne költözz oda, a cuccaid legyenek ott, csak pár dolgot vigyél magaddal, és akkor nem fenyegetőzhetnek a rendőrökkel,mivel ott van mindened :)
2012. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben valahogyan megvárnám a májust. Aztán helló-szia!!

Nagyon sajnállak, mert tudom milyen. Én már hálistennek túl vagyok rajta (bár az én esetem ne volt ennyire gázos)

2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne költözz konkrétan el, csak legyél egyre többet barátodnál. Ezt már holnaptól megteheted. Így nektek se lesz túl hirtelen az összeköltözés, lesz időtök kiismerni egymást. De amúgy 18 évesen nem mondanám korainak, hogy a legtöbb időt nem otthon töltöd.
2012. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

szerintem ha ekkora gyökerek, akkor nem igen fognak majd visszahozatni rendőrökkel


meg tudniuk se kell hova mész


ja és én vinném magammal a kutyát

2012. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vártam meg a 18-at. Nálam nem történt semmi. Próbát megér.
2012. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az állataim itthon vannak, nem hagyhatom őket egyedül délután. Tehát délutánonként minél hamarabb szeretek miattuk hazaérni.
2012. okt. 8. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátod hány éves, van saját lakása? Oda nem tudnád őket is vinni? Mondjuk ha már oda viszed az állatokat akkor teljesen át kell költöznöd. Mennyi ideje vagytok együtt, elég erős e a kapcsolat ehhez?
2012. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, ő már dolgozik, saját a lakása. Oda tudnám vinni az állataimat is, csak hát akkor ugye költöznöm kell.
2012. okt. 8. 20:10
 9/13 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem egyértelmű a helyzet. A kérdés már csak az, hogy most, vagy mikor 18 leszel már.
2012. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Pendulum92 ***** válasza:
De azt te tudod eldönteni, hogy mennyit bírsz még, mennyi türelmed van.
2012. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!