Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a pároddal,...

Mit csinálnál ha a pároddal, már hónapok óta nem szeretkeznétek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Mi ebben az éveben kb 3x voltunk együtt. A férjem 29 én 27 vagyok. Egyikünknek sincs senki egymáson kívül... Így alakult... Például legutoljára még a nyár elején szexeltünk, de pontosan már nem is emlékszem a dologra... Nem mondom azt, hogy húúú de boldog vagyok, de emiatt nem fogok cirkuszolni vagy mást keresni. Én sokszor próbálkozom...de nincs eredménye. Pedig mondom, 100 %, hogy nincs senkije a férjemnek!! SŐt, még csak nem is könnyít magán más módszerrel sem....ez is 100%... Nem tudom mi van... De el kell fogadnom, mást nem tehetek.
2012. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Torekednek arra, hogy kideritsem ennek az okat pl., de nem tudnam elfogadni!
2012. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

ha betegség, szervi probléma lenne megérteném

ha csak lustaság miatt vagy nem mondana semmit elkezdeném "nyaggatni". rámásznék, próbálkoznék.

ha folyamatosan elutasítana ezek után is, szóban nyaggatnám hogy jogom van megtudni miért ilyen elutasító.

ha ez se hatna, dühöngenék, úgy megszorítanám ott, hogy azt hiszem megbánná örökre amiért ilyen volt...

2012. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Mi 9hónapig nem voltunk együtt(terhesség után).Az okot megtudtam és orvosoltam,azóta minden müködik.Nem velem volt gondja.
2012. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!