Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Mit csináljak, ha beleszerettem megint a gyerekem apjába?

Figyelt kérdés

19 éves koromban ismerkedtünk meg,ő volt az első szerelmem.Csak az volt a baj,hogy neki családja volt.Ennek ellenére kapcsolatba kezdtem vele,titokban.

Ő elég gazdag és emiatt szinte tőle függtem,mindent tőle kaptam vagy az ő pénzéből vettem,tőle kaptam a lakást,az autót,mindent.


4 évig ment ez az egész,amikor terhes lettem.Rá akart beszélni,hogy vetessem el,de nem hallgattam rá,vállaltam a babát egyedül is,ő közölte,hogy ne számítsak rá ebben,anyagilag támogatni fog,de ennyi.

Most van egy fél éves kislányom,akit imádok.De az apjával a kapcsolatom a terhesség alatt teljesen megszakadt,mert hazaköltöztem a szüleimhez(külön házrészben vagyunk,nem ülök a nyakukon...) és nem akartam látni soha többet.

Viszont az egyik közös barátunk elmondta neki,hogy hol lakom pár hónapja és azóta elég gyakran meglátogat minket...Először nem akartam találkozni vele,mert féltem,hogy újra fájdalmat fog okozni,de utána mégis beleegyeztem abba,hogy láthassa rendszeresen a lányunkat.

Azóta minden reggel beszélünk telefonon és délutánonként itt van és marad a pici fürdetéséig és a szombatokat általában hármasban töltjük.

Azt hittem,hogy nem fogja érdekelni a pici,de ez nem így van,rengeteget foglalkozik vele és vigyáz rá,ha nekem van valami dolgom.Szóval kellemesen csalódtam benne.

Tegnap elmondta,hogy a feleségével vége mindennek,már elköltözött a gyerekükkel a házukból.Mondta,hogy odaköltözhetnék a lányukkal,de mondtam,hogy erről szó se lehet.Utána elkezdtünk beszélgetni mindenről és itt töltötte az éjszakát.Tudom,hogy nem kellett volna,de szeretem...

Viszont tudom,hogy régen egy nőcsábász volt és nem tudom,hogy ez a változás átmeneti-e vagy sem.


A helyemben ti hogyan döntenétek?Adnátok neki még egy esélyt vagy sem?


Naponta látom,így nem tudok tovább lépni és ez a helyzet nem valami jó jelenleg.



2012. okt. 14. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
KEress MEGBIZHATÓ fogamzásgátló módszert!!!!
2012. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
Ne várj jó véleményeket magadról. Érdekes módon beleszerettél újra... Nem tudok neked jó tanácsot adni, mert nem vagyok jó véleménnyel rólad, szidni meg nem foglak, mert az offnak számítana.
2012. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Helo. Nekem nem világos, hogy mikor volt a kiszeretés, minek a hatására, amitől ez most ÚJRA beleszeretés.
2012. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Költözz vele össze, de...

Legyen eszed és mindig gondolj arra, hogy tudd mit csinálsz, ha téged is elhagy. Menj el tanulni, ha jól keres megteheted, legyen spórolt pénzed, amiről csak te tudsz, legyél jóba a szüleiddel, hogy bármikor visszamehess, ha úgy adódik. Ja és vigyázz, nehogy egy idő után a gyerek kelljen, csak te nem. Nézz utána, mik azok a dolgok, amik alapján elveheti tőled a gyereket egy idő után és vigyázz, hogy ne történjen meg (pl ha neked jelentősen rosszabb az anyagi helyzeted, ilyesmikre gondolok, vagy ne rakj föl FB-ra ittasan magadról fotókat.)

Kicsi a valószínűsége, hogy ez megtörténne, de mégis a gyereked...

2012. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem lenne pár kérdésem.

Külön költöztek, vagy el is váltak?

Ha nem váltak el, beadták-e a válókeresetet?

Tud arról a feleség, vagy exfeleség, hogy Neked gyermeked született?

Abba a házba akar költöztetni, ahol a feleségével élt? Nem lenne jobb új életet kezdeni és nem abban az ágyban aludni, ahol az exfeleséggel aludtak?

Hogy osztozkodnak a vagyonon?

Nevére vette-e, veszi -e a gyerekedet?

Meg tudsz e bízni benne?


Most már nem egyedül vagy, nem csak magadról kell gondolkodnod. Amíg ezekre a kérdésekre nem tudnék biztos választ én nem lépnék.

2012. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyit megtudtunk, hogy szereted... a pénzt.
2012. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
4 évig veled volt..az hosszú id..szeretett.Gyereket nem akarta...de mostkeres,veled van.Meggondolta magát.Van ilyen..átértékelte a dolgokat.Szerintem vágj bele!!!Igen,gyerekednek is jobb lesz,neked is.A jövőre ne gondolj...az majd alakul.Azért mert szeretőt tartott még nem következik belőle,h. továbbra is fog.Ne törődj a jövővel,legyél boldog..kijár neked.Sok sikert!
2012. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elvettem álmaim nőjét aki később elvált tőlem.

Ma újra kezdené.

Én viszont azt a tündérszép kislányt szeretem akit anno elvettem feleségül.

Nem vagyok ostoba, hogy beleugorjak egy olyan kapcsolatba ahol az emlékeket szeretném megélni azzal aki már nem az akit én ma is szeretek!

Gondold csak át te is, nehogy csapdába essél.

2014. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, adjál neki még egy esélyt. Ha nem így teszel, bánni fogod. Nem beszélve a kicsiről, neki is kell apuka. Neked meg ez az apuka kell. Az emberek tévednek, tanulnak a hibájukból. Miért ne adnál neki esélyt?
2014. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!