Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy férjem leginkább saját érdekében ne tartsa a kapcsolatot az előző kapcsolatából született gyerekével? Ne ítéljetek elsőre!

Figyelt kérdés
Előre bocsátom: Unatkozó, sértődött anyukák kíméljetek!!! A férjem egy ideig megszakította a kapcsolatot a gyerekkel, és saját maga és a családunk védelme érdekében "felfüggesztette" a láthatásokat. Állandóak voltak a zaklatások a gyerek anyja részéről. A gyerek hisztis és beképzelt egyszerre és nemcsak kihasználja, hanem visszaél az apja minden jóindulatával, és sokszor teljesen hülyének nézi. Minden vasárnap után úgy jött haza, hogy teljesen kikészült: idegileg, lelkileg. Minden vasárnapnak olyannak kellett lennie, mint a születésnapnak: vidámpark, állatkert, mozi, stb. ez Anyuka elvárása, és megszabja, hogy mikor mit kell csinálni. 250 km-re lakunk, így csak az utazás minden hónapban 40eFt. Sajnos nem tudok ebben segíteni, mert nekünk is kisgyerekünk van. A gyereket nem tudja hozzánk elhozni. A férjem fél az extől, mert rendőr, és amit lehet ellene is fordít. Régebben én is minden vasárnap találkoztam a gyerekkel és bár van pedagógia tapasztalatom, nagyon rossz élményeim vannak. 1 nap alatt nem lehet a gyereket megnevelni, ennek meg semmi értelme nincs.

#gyerektartás #láthatás #gyerekkel való kapcsolattartás
2012. okt. 14. 20:26
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
58%
Én is egyetértek a kérdezővel és nem érdekel senki véleménye mert mindenki könnyen itélkezik sajnos én is ebben a szituban vagyok h két hetente jön a párom fia és konkrétan mikor megyünk érte a gyomrom görcsbe van h megint mi lesz. Mert ugye kedves anyuka is csak akk adja kda a gyereket amikor o épp bulizni menne. Tisztába vagyok vele h a gyerek nem tehet semmiről. Nem az ő hibája h ilyen az anyja.. az apja természetesen a csillagokat is lehozná neki az égről h az ő pici fiacskája..nekünk is sok konfliktusunk volt ebből amikor jött és a gyerek tudta h az apja akkor kapott fizetést és közölte h oke akk mehetünk vásárolni. Meg huu itt tudnék regényeket is ìrni sztm senki ne itélkezen mert lehet h mi választottuk ezt a szerepet de az h gyerek nem egyenlő azzal h hülye és az ember idegeit simán szétszedi....én ah elején nem gondoltam volna h ez lesz mert akk még egy kis tündér volt a kisfiú csak hát a másik ellen nevelés. Előről kezdhetnem biztos nem vágnék ebbe bele. Szòval megértem a kérdezőt!
2014. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!