Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért baj a szüleimnek az ha...

Mért baj a szüleimnek az ha 16 évesen 21 éves barátom van? És mért tiltanak el tőle?

Figyelt kérdés

Ha lehet csak normális válaszokat!!!És mielőtt valaki elkezdené nem kamu kérdés....

:D :D


2012. okt. 15. 15:37
 1/9 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy még féltenek, nem szeretnék ha barátod lenne.(Ne terelje el a figyelmed a suliról...nyilván ez nem fog menni.)

Valószínűleg egy 17 éves srác esetén is ugyanez volna a reakciójuk...

Amúgy lehet, hogy valami gázosat látnak a srácban, ezért (is) tiltanak.

2012. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Ahelyett hogy örülnének, hogy érett palid van és nem 1 felelőtlen kis p*cs :) Valószínűleg féltenek tőle, hogy belevinne olyan dolgokba amit számodra / számukra nem kedvező. Esetleg elvakít a szerelem és elköltözöl 18évesen, a sulit otthagyod stb stb. Bár ha engem tiltanának/tiltottak volna a barátnőmtől valszeg, haza sem mentem volna . Már nagykorú vagyok, de sosem tiltottak mert tudták hha valamit tiltanak akkor nálam azzal csak rosszabb lessz a helyzet mert akkor már csak azért is.. Volt hogy nem engedtek bulizni, ottaludni valahol 17évesen 1hétig rágtam a fülük hogy légyszi stb stb, aztán pénteken már nem jöttem haza a suliból. Legközelebb csak vasárnap este láttak :) teló off, smst azért írtam nekik hogy a rendőrséget azért hagyják ki a dologból.. 22F
2012. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha 15 éves barátod lenne, akkor az lenne a bajuk, ha 30 éves, akkor az, ha 16 éves, akkor meg az, mindig fognak találni valami kifogást, amíg nem leszel idősebb.
2012. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak az a baj, hogy hirtelen lett barátod. Ha már 13 évesen is "pasiztál" volna, akkor már megszokták volna hogy néha eljárkálsz erre-arra egy fiúval. Most meg hirtelen akarsz nagylány lenni. Nemrég még a szófogadó kislányuk voltál. Ez egy folyamat. Minél korábban kezded, annál hamarabb szoknak ők is hozzá, hogy már neked is szükséged van kapcsolatra.
2012. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Fúúúúú, #2-es te aztán igazán kemény csávó vagy... A te példádból is látszik, hogy a kor nem nagyon számít: 22 évesen is lehet valaki annyira gyerek mint te (mert épeszű felnőtt ember még ha csinált is baromságokat fiatalon, nem dicsekszik vele később)


Kérdező, a szüleid csak féltenek téged. Hidd el megbarátkoznak majd a gondolattal, hogy a kislányuk már nem is az a kislány, mint 5 évesen volt:)

2012. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert ebben a korban ez nagy korkülönbség, majd ha 21 leszel rájössz milyen gyerek voltál 16.évesen.
2012. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Megértem a szüleidet, függetlenül attól, hogy a srác milyen.
2012. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert te gyerek vagy, ő meg felnőtt.

Nagyon gáz, hogy nem a saját korosztályával kezd, hanem téged szédít.

2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, nekem 16 évesen 22 éves volt a párom, 6,5 éve együtt vagyunk, hamarosan saját fészkünk lesz, házasodunk, baba, minden jó.

Nálunk is volt eleinte gond, főleg szülei féltek, hogy túl fiatal vagyok, de aztán megismertek.

Nem voltam olyan, mint a tinik többsége, mivel nekem hamar fel kellett nőnöm, és párom se volt egy átlag 22 éves szintjén.


Szüleid biztos csak féltenek, ha előtte is volt kapcsolatod és ott nem volt semmi balhé, akkor lehet az életkor zavarja őket.

23/L és 29/F

2012. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!