Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam a szüleimnek, hogy 17 évesen terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már attól kiakadtak mikor lefeküdtem a barátommal de ettől nagyon idegesek lesznek.Hogy mondjam el???Barátomnak se mondtam még el...
2012. okt. 10. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok, büszkék lehettek magatokra.
2012. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A.Romanov ***** válasza:
Ez most komoly? Mert ha igen legjobb az őszinteség, minden esetben.
2012. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a védekezés nélküli szexhez elég bátor voltál, akkor a szüleidtől már csak nem ijedsz meg?
2012. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok kedves anyuka :)
2012. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
először beszéld meg a barátoddal a dolgot és szerintem együtt mondjátok el a szüleiteknek...én a helyedben ezt tenném /L
2012. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jól elkuurtad az életedet, vagy a segélyre pályázol? Jó úton haladsz
2012. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha tudták, hogy dugtok, nem fognak ettöl sem meglepödni. Ti meg vállaljátok a babát!
2012. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu, Kevinke, Gazsika, Szamanta, Lukasz, Ronaldó, Dzsenifer, Shakira! Gyertek ide, az Armandóval mondani szeretnénk valamit!
2012. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

15:27 igazad van!!

Mond el minnél hamarabb,Elöbb a szüleidnek,aztán a barátodnak.Ha normális szüleid vannak vagy azt mondják hogy tarsd meg,vagy majd ők lesznek a szülő,de benne van a pakliban hogy elkellvetetned mert hogy még 17 vagy és nem te döntöd el.

Hihetetlen felelőtlenek voltatok,az egész életedet elrontottad ezzel.....:)

Helyesírásért bocsi:)

23/L

2012. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Ne is foglalkozz ezzel a sok idiótával!

Legelőször is,mond meg a barátodnak,majd ketten szépen mondjátok el a szüleiteknek!Fő az őszinteség,kicsit ki lesznek akadva ez tény,de kibírjátok.

A másik dolog meg,jól át kell gondolni,hogy meg e tartod,vagy elveteted esetleg örökbe adod.

2012. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!