Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy fitymaszűkülütem van?

Figyelt kérdés
anyám eléggé idegbajos, és utána néztem mik a teendők, körülmestélés stb. eléggé ,,puhány'' vagyok, amikor arról olvastam mi az ami elő fordulhat ha így hagyom megijedtem, szédülni kezdtem és a sírást alig bírtam vissza tartani, 15 vagyok és eddigi terveim szerint n18 éves koromig nem szólnék róla, de akkor már ugyis felnőttnek számítok, azt csinálok amit akarok, de ugy félek hogy valamelyik következmény bekövetkezik, senki ne kössön belém, csak a kérdésre akarok válaszokat!
2012. aug. 6. 02:13
1 2
 1/18 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Akkor mond amikor tudnak rád figyelni és normálisan meg tudnátok beszélni.
2012. aug. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
normálisan megbeszélni? velük? jó vicc volt...
2012. aug. 6. 02:16
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira "szarok" a szüleid, akkor menj el te az orvoshoz. Nem hinném, hogy hazaküldenének azzal az indokkal, hogy "túl fiatal vagy, nem segítünk!".
2012. aug. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
a műtét utáni teendők között van otthon még kell ápolni, és ha el akarom altatni magam műtét közben előtte való nap éjfélig semmit sem ehetek márpedig egy nap legalább 10 szer eszem, azt hinnék beteg vagyok, és nem ingyen van...
2012. aug. 6. 02:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Az otthoni ápolás nem gáz, van egy haverom, akit műtöttek, és amit otthon kellett csinálnia, csak annyi hogy kamillában áztatta naponta. Bár a varrat kiszedésen ordított szegény. Beszélj a szüleiddel, ez egy elég komoly dolog.
2012. aug. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem vagyok rá képes, de nem csak tőlük, a műtéttől is rettegek, és most hogy elolvastam hogy a varrat kiszedésnél ordított a haverod mivel én rosszul tűröm a fájdalmat kb 50 éves koromig rettegni is fogok de köszi a választ, ó és a többieknek is
2012. aug. 6. 02:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne rettegj tőle, így nem fogsz tudni dugni! Ezt akarod? Legyél férfi az isten szerelmére, a te érdeked.
2012. aug. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Úgy halasztgasd haver, hogy rosszabb lesz.
2012. aug. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem fogok tudni,am könnyű mondani, a gondolattól is reszketek, már arra is gondoltam hogy inkább felvágom az ereim de azt sem mertem...
2012. aug. 6. 02:30
 10/18 A kérdező kommentje:
olvastam egy sztorit hogy 1 ember 10 évig nem fordult segítséget és berepedezett neki a fitymája, kiszáradt, össze szűkült és pszichés zavarok jelentkeztek nála, én is járhatok így?
2012. aug. 6. 02:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!