Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt adtok haza...

Ti mennyi pénzt adtok haza rezsire meg kajára?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el dolgozni és nem tudom hogy mennyit pénzt adja haza. Ti mennyit szoktatok kb. ?

2012. okt. 15. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem beszélitek meg ?
2012. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Beszéld meg a szüleiddel, hogy szükségük van-e erre a pénzre! Ha kell nekik, akkor úgy gondolom, minimum az élelmezésedet kellene fedezned (vagy odaadva, vagy hetente be vásárolva), ez 20-30 ezer forint. Előfordulhat az is, hogy bekérik tőled a pénz x részét, de amikor elköltözöl, odaadják meglepetésként, hogy abból rendezkedj be.
2012. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én kb 10-et szoktam hazaadni, mert sajna most csak a segélyek vannak, de ha dolgozom akkor 20-30 ezer közt, mikor milyen kiadás van. Ha épp nincs nagy akkor elég a 20.

Párom is úgyszintén kb ennyit ad haza, néha többet is, Ő jobban keres, pl, ha kap valami jutalmat (ennél a cégnél a sima munkás is kap jutalmat ha befejeződött a szerződéses munka).

Párom 22/F én

24/N

2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nálam pont úgy volt, ahogy a 2. írta!!!

Mikor elkezdtem dolgozni, megbeszéltük, hogy havi 20ezret adok haza. Közben fősulira is jártam, és gyűjtögettem. Fősuli után vettem egy minigarzont és akkor mondták meg, hogy a havi pénzemből semmit sem költöttek, mindet odaadták. azóta is hálás vagyok nekik érte!!!

2012. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én mindennek a felét fizetem.
2012. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
semmit.. minek??? van nekik pénzük
2012. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Én - mielőtt elköltöztem - változóan adtam, vagy többnyire nagybevásárlás előtt "dobtam meg" őket 15-20e Ft-al. Mikor-hogy! (4 fős család) Volt, hogy olyat vettem, amit néha kevésbé engedhettünk meg magunknak: pl. télen kivit-banánt, bármi gyümölcsöt, vagy nasit :) !

De csatlakozom egy előzőhöz: volt, hogy évekig gyűjtöttem az 56-os emlék 500Ft-osokat, amiből végül jelentős összeg gyűlt össze, majd odaadtam nekik. Mondták: Nemár, jó lesz az még később! Eltették, de utólag megkaptam, hogy vegyek belőle tűzhelyet :)

2012. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel 4 en lakuk együtt így az rezsit negyedeljük. Mindenki annyit ad.
2012. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, beszéld meg a szülőkkel, hogy mibe szálljál be, nem minden szülő akarja, hogy a gyerekük a megkeresett pénzét nekik adják, legyen ez akát 10 ezer Ft.


Nálunk úgy volt, hogy anyuék nem fogadtak el semmi pénzt, azt viszont megbeszéltük, hogy a kiadásaimat az én fizetem.

2012. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!