Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyánk bejelentette hogy...

Anyánk bejelentette hogy válni akar. Ennek akkor ugye mi vagyunk az okai?

Figyelt kérdés

A tesóm jó alaposan leitta magát, vagy talán én voltam modortalan vele, nem tudom eldönteni. Vagy ha egy anyának nincs többé kedve a családhoz, akkor a baj gyökerét nem a gyerekeknél kell először keresni?

18/F


2012. okt. 15. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
mindig a gyerekek hibáztatják magukat, és az olyan rossz :(
2012. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem hogy ti vagytok, én is megcsináltam a magam hülyeségét mégse váltak el a szüleim. Volt pár válás a rokonságunkban, de egyik sem a gyerekek miatt. Szerintem inkább apukátokkal változott meg a kapcsolata.
2012. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lennétek ti az okai? A válás az két ember házasságának a felbomlását jelenti - márpedig a szüleid azok, akik házasok. Nyilván régóta, nyilván sok-sok előzménye van a dolognak, sőt, nagyon valószínű, hogy már évek óta megromlott a kapcsolatuk, és csak miattatok maradtak együtt eddig is.

Egyébként a legjobb lenne feltenni neki ezt a kérdést...

2012. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Abszolút nem valószínű, hogy miattatok, ne ostorozzátok magatokat! Fiatalok vagytok, csináltok hülyeségeket, ez viszont még nem ok egy édesanyának (persze édesapának) sem, hogy elhagyja a családját.

Talán új és relative jobb életet remél egy másik férfitől, avagy olyan kibékíthetetlen ellentétek vannak a szüleitek között, hogy jobbnak látná anyukátok így.

Nagyon nagyon nehéz ez, hasonló korú voltam, amikor kiderült, hogy apu évek óta hazudik és csalja anyut. Én nagyon sokáig nem tudtam tisztelettel tekinteni arra a férfira, aki világ életemben a széltől is óvott és a nőjét sem tudtam nevén nevezni szimplán csak k*rvázni és a mai napig nem tudom, pedig elég nagy vagyok már ahhoz, hogy tudjam, kettőn áll a vásár... A szüleim házassága "helyrejött" ha lehet ilyet mondani, de a mai napig elítélem aput, amiért ezt megtudta tenni, nem egyszer, nem kétszer, évekig folyamatosan. Hogy elhittem, hogy szimplán csak olyan típus, aki nem szereti, ha váratlan programokat szervezek be neki, hát a sz*rt...


Iszonyatosan nehéz helyzet ez, de próbáljátok ezt valahogy túlélni és összetartani! Attól, hogy anyutok ilyen-olyan okból külön költözik, még az édesanyátok marad!

2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Soha nem a gyerek az oka a válásnak. Nyilván sok mindent nem kötött az orrodra a házasságával kapcsolatban. Nem ti vagytok az oka.
2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, tőletek válik? Akkor mi köze lenne hozzátok?
2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Titeket is ott akar hagyni az apátokkal, vagy honnan vetted ezt?
2012. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

18 évesen már sejteni illene az okot. Ha még nem is sejtitek, akkor az elég gáz.


És nem, nem miattatok válik. Ugyanis gondolom, nem tőletek, hanem apátoktól akar válni.

Mondjuk gondolom, sok örömet ti sem adtok neki ezek szerint.

2012. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, hagyd már ezt. És ha kevés a szex, szerető van, valamelyik rájött, hogy homoszexuális, bármi okból nem boldog, akármi lehet. Miért kellene azt a gyereknek tudni? Kis szerencsével a kérdező szülei nem veszekednek ordenáré stílusban, hogy attól zeng a környék. Pff..
2012. okt. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem Ti vagytok az okai....

Egy házasság megromlott, nem akarják tovább együtt folytatni.

Kedves Kérdező !

Szerinted mennyi ebadta rossz kölyök van ?

Rengeteg !

Ha a gyerek miatt válnának, már nem lenne házasság intézménye sem.

Biztosan nem miattatok válnak!!!

2012. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!