Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom bejelentette, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom bejelentette, hogy el akar jegyezni. Bele lehet ugrani már 18 évesen a nagybetűs életbe vagy megszívjuk mindketten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan jegyezzen el. De 30 éves korod előtt ne házasodj!!!
2012. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanazt írtam volna mint az első :) jegyezzen csak el, legfeljebb felbontjátok. A házasság viszont még korai!
2012. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg ne jegyezzen el. Az eljegyzés azt jelenti, hogy záros határidőn belül el akar venni. Semmi értelme annak, hogy 18 évesen eljegyez, majd még 5-7 évig jegyben jártok, aztán vagy szakítotok, vagy nem.. Majd ha tényleg házasodni akartok akkor legyen eljegyzés. Nem kell ezt a hülye jegyezzük el egymást két hét után divatot követni.
2012. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Marhaság az eljegyzés, pláne ilyen fiatalon, a szexsszel meg vigyázz nehogy gyerek legyen, mert az már felér egy eljegyzéssel és a végén még az is előfordulhat hogy pokollá válik mindkettőtök élete.
2012. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Az eljegyzés nem jelent semmit, egy szép gesztus, főleg ebben a korban. Bármikor fel lehet bontani, nem jár semmilyen elkötelezettséggel. Tanuljatok, keressetek munkát, és ha már 1-2 éve együtt is laktok, akkor majd eldöntitek, hogy akartok-e esküvőt. De a tapasztalatom az, hogy senki se fog titeket komolyan venni, esetleg még viccelni is fognak ezzel... 24N
2012. jún. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem laktok együtt,nincs önálló jövedelmetek,addig nem vagytok a nagybetűs életben....
2012. jún. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a lánykérés még mindig úgy zajlik, hogy a férfi azt kérdezi: "leszel a feleségem?" nem pedig azt, hogy "leszel a menyasszonyom?" ennélfogva (is) szerintem nem sok fura van benne, hogy a legtöbben azért még mindig úgy gondolják, hogy az eljegyzés igenis jelent valamit, méghozzá házassági szándékot. én elfogadom, hogy vannak emberek, akiknek az eljegyzés semmit nem jelent, de azt már nem értem, hogy akkor ők miért csinálják....

kérdező! szerintem csak akkor csináld, ha komolyan gondolod!

2012. jún. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nagyon furcsa ezt olvasni, hogy sokaknak az eljegyzés nem jelent semmit, mert fel lehet bontani...milyen gondolkodás ez? Én ha csinálok valamit, akkor azért, mert fontos, ha nem fontos akkor minek az eljegyzés az ilyen embereknek? Az ilyen gondolkodású emberek szoktak elválni fél év után.... mert azoknak a házasság sem jelent többet...meg semmi az életben
2012. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tévedsz. Az itt válaszolóknak van már valami tapasztalatuk, és valljuk be: 18 évesen eljegyzés..... Persze, lehet, hogy az ember akkor halálosan komolyan gondolja (bár maga a kérdező bizonytalan, szóval ő nem), de a gyakorlat azt mutatja, hogy az ennyi idősen történt eljegyzéseknek sok értelme nincs. Erre írták, hogy ha akarják "játsszanak felnőtteset", de valójában még gyerekek. Ha mégis meglesz az eljegyzés, akkor viszont számoljanak azzal, hogy nem biztos, hogy tartós lesz. Az ember személyisége a 20-as évek után nagyot változik, teljesen más szerepek jönnek majd, munka pl. sok embert megismernek.... Ez csak tapasztalat.
2012. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem megszívni fogjátok, csak esetleg megbánni. Bár az sem biztos. Viszont az tény, hogy én addig nem jegyezném el magam, míg nem éltünk együtt legalább fél-1 évet és amíg nincs kilátásban az esküvő. Ezek nélkül felesleges, mert nem valószínű, hogy eljuttok az oltárig. A párod részéről ez csak egy próbálkozás, hogy magához láncoljon és ne lépj le mellőle...
2012. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!