Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a családom...

Mit csináljak, hogy a családomat távol tartsam a volt legjobb barátnőmtől? Mit csináljak, hogy végleg kiszálljon az életemből?

Figyelt kérdés

Régen a legjobb barátnőm volt és akkor úgy éreztem,hogy csak rá tudok számítani,mindent megbeszéltünk.

21 éves koromban végleg külföldre költöztem(előtte csak gyakran utaztam ide-oda) és kitartottként éltem...Nem vagyok erre büszke,de akkor úgy éreztem,hogy ettől lesz a legjobb az életem,hogy bármit megtehetek és megvehetek,oda megyek,ahová akarok.Boldog voltam,de egy idő után nem éreztem jól magam az életemben és úgy döntöttem,hogy befejezem ezt az egészet,már nem akartam folyton bulizni és vásárolni.A legjobb barátnőmnek ez nem tetszett,azt mondta,hogy ezt a döntésemet még meg fogom bánni,mert nem olyan lány vagyok,aki képes lenne átlagkörülmények között élni és mindig többre fogok vágyni.

Nehezen,de mégis magam mögött hagytam azt az életet és most boldog vagyok itthon,a szüleimmel és a párommal.

Ők viszont nem tudnak a múltamról semmit.A volt legjobb barátnőm "meglátogatott" és félek,hogy elmond mindent a barátomnak és a családomnak.Nem tudhatják meg,hogy milyen voltam.


A csaj ma közölte velem,hogy hosszabb időre marad és reméli,hogy megismerkedhet a barátommal is,és tegnap csak úgy beállított hozzánk és folyton megjegyzéseket tett rám,olyanokat,amik a régi életemre utaltak.

Nem tudom,mit csináljak.

26,n



2012. okt. 19. 13:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha csak Te tudnál róla én is azt mondanám, hogy ez már maradjon a Te titkod. De szerintem nem fogod tudni a "barátnődet" leállítani. Mindig ott lesz a MI VAN HA mégis elmondja. Szerintem itt az egyetlen megoldás az őszinteség. A párodnak semmi köze hozzá, el sem ítélhet, hiszen nem alatta csináltad. A szüleid meg szeretnek annyira, hogy túlteszik rajta magukat. Hangsúlyozom, ha csak Te tudnál róla a jó megoldás a hallgatás, de így nagyon félő, hogy mástól tudják meg.
2012. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!